10 / 10
از 2 کاربر

انتخاب ترازو دیجیتال مناسب

انتخاب ترازو دیجیتال مناسب برای فروشگاه ها یکی از مهم ترین مسئله می باشد ترازو از زمان های قدیم تا به حال یکی از ابزارهای فروش در فروشگاه های مختلف می باشد عملکرد اصلی ترازو وزن کردن است اما امروزه برای این که یک سیستم توزین بتواند به انتخاب اول خریدار تبدیل شود ویژگی های مختلفی دیگری نیاز است . امروزه فروشگاه های مختلفی در سراسر کشور ایجاد شده اند که هرکدام کسب و کار مختلفی دارند بعضی یک سوپرمارکت کوچک و بعضی یک هایپرمارکت بزرگ با شعب مختلف هستند در سمت دیگر هم ترازوی دیجیتال با تنوع مختلف در بازار سیستم های توزین این تنوع فروشگاه ها و ترازو یک مسئله ای به نام انتخاب ترازو را به وجود آورده است و انتخاب را برای کاربران دشوار می کند گاهی افراد دستگاهی خریداری میکنند که نمیتواند نیاز های آن ها را برطرف کند و یا برخی از ویژگی های آن ها هیچ کاربردی برایشان ندارد .

ترازوی دیجیتال در واقع در مدل های مختلف بر اساس نوع فعالیت ارائه می گردد که در گروه بندی ترازوی فروشگاهی ، ترازوی صنعتی ، ترازوی نفرکش و در ظرفیت های بالا با عنوان باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی و باسکول جاده ای ارائه می گردد .

امروزه هایپر مارکت ها رشد روز افزون و فراوانی و داشته اند و همزمان با آن ها تکنولوژی اتوماسیون فروش آنها نیز پیشرفت زیادی داشته است به دلیل افزایش هایپر مارکت ها در سطح شهرها رقابت بالایی صورت گرفته است و برای داشتن یک مجموعه مناسب علاوه بر به کاربردن متد های مخلتف در فروش اجناس از جمله تخفیفات جنسی ، ریالی ، جوایز و سایر موارد نحوه و سادگی خرید نیز بسیار حائز اهمیت می باشد در واقع در این بازار رقابتی نحوه و سادگی خرید می تواند تمایز دهنده یک فروشگاه از باقی هایپر مارکت ها باشد و آن را به انتخاب اول مشتری تبدیل نماید منظور از نحوه و سادگی خرید چیست ؟ سادگی خرید درواقع می توان به این صورت تعریف کرد که مشتری در کمترین زمان اجناس خود را انتخاب یا توزین کند و به صندوق مراجعه و تصویه حساب کند نحوه خرید نیز اطمینان از درست ، کامل و قابل پیگیری بودن خرید است لازمه ایجاد این نوع سیستم استفاده از ابزارآلات مناسب جهت اجرای آن است از جمله این ابزارآلات ، نرم افزار ، صندوق فروشگاهی و ترازو است . در حال حاضر در کشور ما هایپر مارکت های بزرگ و موفق از سیستم آنلاین در صندوق ها و شعب های خود استفاده می کنند و لازمه این سیستم داشتن نرم افزار فروشگاهی آنلاین و ترازو آنلاین است  در این نوع سیستم سادگی ونحوه خرید در بالاترین سطح خود بین سایر فروشگاه ها قرار دارد برای داشتن یک فروشگاه موفق نیاز به مشتریانی که از رضایت ما برخوردار باشند داریم و این رضایت تنها با توجه به نیاز های مشتری به دست آورده می شود .

انتخاب ترازو دیجیتال مناسب و کار آمد را میتوان یکی از مهم ترین ارکان یک فروشگاه حرفه ای دانست چرا که با پیشرفت تکنولوژی دسترسی آسان به اطلاعات و عملیات فروش توسط ترازوی حرفه ای امکان پذیر گردیده است . تراز ایران نمایندگی رسمی انواع ترازو با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .