10 / 10
از 1 کاربر

انواع باسکول

انواع باسکول در برند های مختلف ، تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی تراز ایران موجود می باشد . باسکول دیجیتال با توجه به نوع فعالیت کاربران در مدل های گوناگون از قبیل باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی ، باسکول نفرکش ، باسکول دامکش و ... قابل ارائه می باشد که بنا بر نیاز کاربران انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرد این تنوع بالای باسکول دیجیتال باعث شده است تا حق انتخاب بیشتری برای کاربران به وجود آید .

انواع باسکول :

باسکول فروشگاهی : این نوع از باسکول دیجیتال به طور معمول در فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی ها به کار گرفته می شود و در ظرفیت های 150 کیلوگرم ، 200 کیلوگرم ، 300 کیلوگرم و 500 کیلوگرم قابل انتخاب می باشد ساختار ظاهری باسکول فروشگاهی به صورت کفه ای می باشد و از بدنه ی مقاومی برخوردار می باشد همچنین عنوان بهترین باسکول فروشگاهی را می توان به باسکول محک و باسکول پند اختصاص داد .

باسکول صنعتی : باسکول فروشگاهی دارای بدنه ی مقاوم تری می باشد که جهت توزین مواد با حجم بالاتر در کارخانجات صنعتی به کار گرفته می شود این دستگاه در برابر ضربه و فشارهای وارده در اثر پرتاب جنس بر روی کفه ی باسکول کاملا مقاوم می باشد باسکول صنعتی در دو مدل باسکول آویز و کفه ای تولید شده است که بهترین آن باسکول محک و باسکول پند می باشد انتخاب این دستگاه باید با در نظر نوع فعالیت و محیط کاری صورت پذیرد .

باسکول آویز : این نوع باسکول از قلاب توزین و نمایشگر ساخته شده است نحوه ی توزین به وسیله ی باسکول آویز از طریق آویز نمودن جنس بر روی قلاب توزین صورت می پذیرد . این دستگاه به طور معمول برای توزین فراورده های گوشتی و موادی که توزین آن ها به وسیله ی باسکول کفه ای امکان پذیر نیست مورد استفاده قرار میگیرد باسکول پند و باسکول آنی لود را می توان بهترین نوع باسکول سقفی دانست .

باسکول جاده ای : این گروه از سیستم توزین جهت توزین موادی که از حجم بسیار بالایی برخوردار هستند و بار ماشین های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد توزین از طریق باسکول جاده ای به گونه ای می باشد که ماشین حمل بار بر روی باسکول حرکت کرده و از این طریق وزن کالا مشخص میگردد . باسکول جاده ای در ظرفیت های 5 تن تا 100 تن تولید گردیده است و بهترین آن باسکول جاده ای پند را می توان معرفی کرد .