7 / 10
از 1 کاربر

باسکول بی نظیر

باسکول بی نظیر یکی از انواع باسکول دیجیتالی است که توسط کارخانه ی بی نظیر در کشور ایران تولید می گردد . تنوع بالا در محصولات موجب گردیده است تا در بسیاری از از اصناف کاری اعم از کارخانجات ، فروشگاه ها و... مورد استفاده قرار گیرد . باسکول بی نظیر از بدنه ی بسیار مقاوم و مستحکمی تولید گردیده است که در برابر ضربه و گرد و غبار آسیب نا پذیر می باشند .

ظرفیت های تعیین شده برای باسکول بی نظیر 60 کیلوگرم ، 150 کیلوگرم ، 300 کیلوگرم ، 600 کیلوگرم ، 1500 کیلوگرم و ... می باشد این مجموعه علاوه بر تولید باسکول فروشگاهی و صنعتی محصولات خود را در گروه باسکول دامکش نیز ارائه می دهد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار ههستند .

کارخانه ی بی نظیر با چندین سال سابقه در زمینه ی سیستم های توزین سال به سال به کیفیت تولیدات خود افزوده است و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است . وجود کیفیت بالا و نیز عملکرد فوق العاده ی محصولات بی نظیر موجب گردیده تا به ندرت به مراکز تعمیر باسکول نیاز پیدا گردد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش باسکول بی نظیر دستگاه معرفی شده را کاملا مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد همچنین جهت خرید ترازو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را با مشاوره ی تخصصی راهنمایی نمایند .