10 / 10
از 3 کاربر

ترازوی آزمایشگاهی AND

ترازوی آزمایشگاهی AND یکی از محصولاتی می باشد که تراز ایران به صورت تخصصی اقدام به فروش و تعمیر آن نموده است . ترازوی آزمایشگاهی یکی از حساس ترین نوع ترازو دیجیتال می باشد که جهت توزین مواد گرمی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد .

ترازوی آزمایشگاهی AND یکی از معروف ترین برند های ترازو در زمینه ی ترازوهای حساس می باشد که توسط کشور ژاپن طراحی و تولید گردیده است و دارای استاندارد معتبر جهانی می باشد . کمپانی AND این شرکت در زمینه ی تولید ترازو آزمایشگاهی ، تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی در دو حالت آنالوگ و دیجیتال در حال فعالیت و پیشرفت می باشد .

طراحی و تولید این ترازو به دلیل حساسیت بالا نیازمند استفاده از بهترین قطعات و تکنولوژی پیشرفته می باشد و به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

ترازو آزمایشگاهی AND در ظرفیت های گوناگون قابل ارائه می باشد که برای هر کدام دقت توزین مجزا در نظر گرفته شده است . تراز ایران نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی دستگاه معرفی شده را به عنوان بهترین ترازوی آزمایشگاهی به مشتریان پیشنهاد می دهد . جهت خرید ترازو و یا اطلاع از قیمت ترازوی آزمایشگاهی با کارشناسان ما در تماس باشید .