10 / 10
از 2 کاربر

ترازوی سکا

ترازوی سکا از تولیدات کمپانی Seca در کشور آلمان است که فعالیت خود را از سال 1840 آغاز کرده است و در زمینه ی ابزار دقیق سنجش قد و وزن افراد فعالیت می کند استفاده از بهترین دستگاه ها جهت توزین و اعلام کمبود و اضافه وزن افراد در مراکز پزشکی و باشگاه ها یکی از مهم ترین موارد قابل توجه می باشد ترازو seca یکی از برندهای معتبر در این زمینه است که بر اساس استاندارد های توزین تولید گردیده است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . دارا بودن بدنه ی مقاوم و ساختار ظاهری شکیل ترازوی سکا علاوه بر کیفیت بالا از دلایل جذب مشتری می باشد .

این دستگاه که با عنوان باسکول سکا نیز بیان می گردد در زمینه ی ترازوی نوزاد ، ترازوی نفرکش ، ترازوی قد و وزن و ترازوی ویلچری تولیدات خود را عرضه می کند و در حال حاضر این محصولات در 110 کشور صادر می گردد و با عنوان Seca معرفی گردیده است و این اطمینان را به مشتریان خود داده است تا در همه مراحل دقت خود را از دست ندهد .

ترازو و باسکول نفرکش در برند های مختلف قابل ارائه هستند که مورد استفاده ی بسیاری از مراکز پزشکی و باشگاه ها قرار میگیرند دستگاه معرفی شده به دلیل طراحی فوق العاده و کاربری حرفه ای از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است به همین دلیل در مراکز خاص مورد استفاده قرار میگیرد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازو سکا دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش 10 سال ه ارائه می دهد جهت خرید و یا اطلاع از قیمت ترازو سکا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .