10 / 10
از 1 کاربر

ترازوی متلر تولدو

ترازوی متلر تولدو دارای تنوع بالایی در محصولات می باشد که توسط کمپانی متلر در سوئیس تولید میگردد . تمامی محصولات این کمپانی از ساختار ظاهری بسیار شکیل برخوردار می باشد و تولیدات آن در محور ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی لیبل پرینتر صورت می پذیرد . کیفیت ترازوی متلر تولدو در مقایسه با سایر ترازوهای آزمایشگاهی دیگر بسیار بالا می باشد به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

از جمله ویژگی های ترازوی لیبل پرینتر متلر امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و نیز تغییر حالت به ترازوی فاکتور پرینتر می باشد . استفاده از این ترازو در کارخانجات و فروشگاه ها به منظور سهولت در امور بسته بندی توصیه می گردد . دستگاه معرفی شده در ظرفیت های گوناگون قابل ارائه میباشد و در مدل های ترازوی فروشگاهی به صورت بدون علمک و علمک دار و در مدل های ترازو آزمایشگاهی به صورت محفظه دار و بدون محفظه طراحی گردیده است .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش انواع ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد . جهت اطلاع بیشتر از مشخصات ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید . قابل به ذکر است که خدمات تعمیر ترازوی متلر نیز در سراسر کشور در دسترس کاربران قرار گرفته است . جهت خرید و یا تعمیر ترازوی آزمایشگاهی با کارشناسان ما در تماس باشید .