10 / 10
از 1 کاربر

ترازوی محک

ترازوی محک به عنوان شناخته شده ترین نوع ترازوی فروشگاهی معرفی می گردد که در بسیاری از فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد کارخانه ی محک با سابقه ی طولانی مدت در زمینه ی ارائه ی سیستم های فروشگاهی اعم از ترازوی دیجیتال ، باسکول دیجیتال و کالباس بر فعالیت می کند . موارد استفاده از ترازو محک در یسیاری از فروشگاه ها ، کارخانجات و ... می باشد این ترازو در ظرفیت 35 کیلوگرم ، 50 کیلوگرم و 70 کیلوگرم ارائه می گردد و بر طبق نوع مصرف در مدل های ترازوی علمک دار ، بدون علمک ، ترازوی پرینتر دار و بدون پرینتر ارائه می گردد .

از مزیت های ترازو محک نسبت به سایر محصولات موجود در بازار دقت بالا در توزین و نیز گارانتی بلندمدت دستگاه می باشد دقت ترازوی محک در برخی موارد قابل تنظیم است شکل ظاهری ترازو محک در دو مدل علمک دار و بدون علمک می باشد که مطابق با نیاز مصرف کننده انتخاب می گردد .


 


 

ترازوی محک با اثبات کیفیت بالا در گروه سیستم های توزین دیجیتال مشتریان زیادی را جلب نموده و سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده است چرا که علاوه بر کیفیت دستگاه دارا بودن خدمات پس از فروش قوی نیز اصل قابل توجهی می باشد .

کارخانه ی محک به تازگی محصول جدید خود را ارائه داده است این نوع ترازو دیجیتال با امکان تولید بارکد واقعی ، اتصال به بارکد خوان و اتصال به پوز بانکی مورد استفاده قرار گرفته است و به نوعی پیشرفته تر از سایر مدل ها طراحی گردیده است .

تمامی محصولاتی که توسط کارخانه ی محک ارائه می گردد دارای 25 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد جهت خرید ترازو می توانید با کارشناسان تراز ایران در تماس باشید تا با ارائه ی مشاوره ی رایگان شما را در خرید و انتخاب بهتر یاری نمایند .