10 / 10
از 3 کاربر

ترازوی پند

ترازوی پند را می توان یکی از پر فروش ترین نوع سیستم توزین معرفی کرد کارخانه ی پند که تولیدات خود را توسط مهندسان ایرانی به بازار ارائه می دهد در دو گروه مجزا از قبیل ترازو دیجیتال و باسکول دیجیتال فعالیت می کند . تمامی محصولاتی که توسط کارخانه پند ارائه می شود بر اساس رعایت استاندارهای توزین تولید گردیده است و با هدف بکار گیری بهترین کیفیت در ساخت دستگاه تولیدات خود را به عرضه می رساند .

استفاده از سیستم های توزین امروزه در بسیاری از گروه های کاری بسیار کارآمد است و به دلیل تنوع بالا در نوع فعالیت افراد کارخانه ی پند اقدام به ایجاد تنوع در تولیدات خود نموده است و به همین جهت ترازوی فروشگاهی در دو مدل پرینتر دار و بدون پرینتر ، ترازوی صنعتی ، باسکول دیجیتال و باسکول آویز را در مجوع تولیدات خود قرار داده است .


 


 

کارخانه ی پندتک نیز عضوی از گروه صنعتی پند است که اقدام به ارائه ی محصولاتی با قابلیت عمکرد از طریق باتری تا 1 سال را دارا می باشد استفاده از این ترازو در مواقع عدم دسترسی به برق شهری و نیز آن دسته از افرادی که به صورت سیار فعالیت می کنند بسیار کارآمد خواهد بود .

خرید ترازوی پند در تراز ایران با ارائه ی مشاوره ی کارشناسان با تجربه صورت می پذیرند کارشناسان فروش موظفند با در نظر گرفتن نوع مصرف مشتری بهترین دستگاه را پیشنهاد دهند همچنین نکته ی قابل توجه پس از خرید ترازو نیاز به سرویس دستگاه و تعمیر ترازو می باشد مراجعه به مراکز معتبر خدماتی بسیار حائذ اهمیت می باشد به همین دلیل توصیه می شود در صورت بروز اشکال در سیستم توزین به مراکز تخصصی خدمات پس از فروش ترازو مراجعه نمایید . تمامی محصولاتی که توسط کارخانه ی پند ارائه می گردد دارای 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .