10 / 10
از 2 کاربر

ترازوی چینی

ترازوی چینی به نوعی ارزان ترین ترازوی دیجیتال در گروه سیستم های توزین بشمار می رود که از ساختار ظاهری ساده تر و قابلیت های کمتری برخوردار می باشد . ترازوی چینی که جهت توزین در گروه های مختلف کاری مورد استفاده قرارمیگیرد در گروه های ترازو فروشگاهی ، ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی خانگی تولید و قابل ارائه می باشد . تولید و ساخت محصولات چینی بلاخص در صنف سیستم های توزین در رتبه بندی درجه 1 ، درجه 2 و درجه 3 قرار گرفته است .

یکی از انواع ترازوی فروشگاهی ، ترازوی کمری می باشد که ساخت آن توسط کشور چین صورت گرفته است و از نظر کیفی در درجه ی اول قرار گرفته است و به عنوان یک ترازوی فروشگاهی با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد که قابلیت ذخیره ی شارژ باتری تا 36 ساعت را دارا می باشد . ساختار ظاهری این دستگاه به صورت بدون علمک بوده و فاقد پرینتر می باشد و به نوعی به عنوان ترازوی معمولی مورد استفاده قرار میگیرد .

در گروه ترازوی آزمایشگاهی نیز تولیداتی بر این اساس صورت گرفته است لذا قابل به ذکر است در انتخاب این نوع ترازوی دیجیتال توجه کافی در خرید لحاظ گردد چرا که دارا بودن دقت بالا و کیفیت در ترازوی آزمایشگاهی به دلیل حساسیت بالا در توزین در اولویت می باشد بنابر این توصیه میگردد ترازوی آزمایشگاهی را از برند های معتبر و غیر چینی انتخاب نمایید . ترازوی AND ، ترازوی متلر تولدو و ترازوی سارتریوس از نمونه ترازوهای بسیار باکیفیت در این زمینه می باشد که توسط کمپانی های معتبر طراحی و تولید گردیده اند .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازو با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ی فروش انواع سیستم های توزین اعم از ترازو و باسکول ، کیفیت دستگاه معرفی  شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد . همچنین خدمات پس از فروش این دستگاه نیز در سراسر کشور در دسترس کاربران قرار گرفته است تا در صورت نیاز به تعمیر ترازو با مشکل مواجه نگردند . در صورت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تراز ایران در تماس باشید .