10 / 10
از 3 کاربر

ترازو باشگاهی

ترازو باشگاهی در مدل های متنوعی تولید می گردد که جهت توزین افراد در سالن های ورزشی و داروخانه ها و مطب پزشکان مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی باشگاهی معمولا به صورت سکه ای و بدون سکه طراحی میگردد و جهت توزین افراد تا وزن 200 کیلوگرم طراحی گردیده است . در گروه ترازوی باشگاهی می توان باسکول سهند را به عنوان بهترین سیستم توزین در زمینه ی باسکول نفرکش معرفی نمود که مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است جنس بدنه ی این دستگاه به صورت کاملا مقاوم و مستحکم تولید گردیده است علاوه بر این دستگاه های متنوعی به عنوان باسکول باشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان باسکول دنا توزین ، باسکول اطلس و .. را نام برد همچنین توصیه میگردد جهت خرید این گونه محصولات به نمایندگی های رسمی فروش محصول مراجعه نمایید .

طراحی این دستگاه در مدل های مختلف صورت گرفته است باسکول نفرکش معرفی شده در مدل های باسکول سکه ای ، باسکول بدون سکه ، باسکول وزن کشی و باسکول قد و وزن صورت گرفته است محاسبه ی قد توسط این دستگاه می تواند به صورت الکترونیکی و مکانیکی باشد که بنا به درخواست مشتری ارائه می گردد .

باسکول سهند در مدل سکه ای به عنوان منبع درآمد مورد استفاده قرار میگیرد از این دستگاه در مدل سکه ای به طور معمول در داروخانه ها و مراکز پزشکی به عنوان کسب درامد استفاده میگردد . تمامی محصولات ارائه شده توسط این کارخانه به منظور حفظ سلامت افراد طراحی و تولید گردیده است که مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است و به همراه 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میگردد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش انواع ترازوی دیجیتال ، باسکول دیجیتال و سایر سیستم های توزین دیجیتال باسکول سهند را به عنوان بهترین باسکول نفرکش معرفی میکند جهت اطلاع از قیمت باسکول و یا بهرمندی از خدمات پس از فروش باسکول با کارشناسان ما در تماس باشید .