10 / 10
از 1 کاربر

خرید و فروش باسکول دیجیتال

خرید و فروش باسکول دیجیتال در تراز ایران امکان پذیر است تراز ایران این فرصت را برای مشتریان خود ایجاد نموده است تا باسکول دست دوم خود را با باسکول نو معاوضه نمایند و با خرید باسکول مقداری از قیمت باسکول را با فروش باسکول قدیمی خود جبران نمایند .

خرید و فروش باسکول دیجیتال به گونه ای است که خریدار باسکول خود را به دفتر تعمیرگاه باسکول آورده و با بررسی تعمیرکار باسکول مبلغ خرید دستگاه توسط تراز ایران مشخص می گردد و خریدار با انتخاب باسکول مورد نظر خود مبلغ باقی مانده از تعویض باسکول را پرداخت می نماید و از این روش دستگاه خود را نو نموده و باسکول قدیمی را نیز به شرکت فروخته است .

گروهی از خریداران نیز که امکان خرید باسکول را ندارند می توانند با خرید باسکول دست دوم با قیمت مناسب و گارانتی خدمات با هزینه ای بسیار کم تر از دستگاه آکبند خرید خود را انجام داده و گارانتی یک ساله نیز دریافت نمایند ، خرید و فروش باسکول در تراز ایران به منظور رفاه بیشتر حال مشتریان راه اندازی شده است و هدف تراز ایران جلب رضایت مشتریان می باشد .

باسکول دست دوم خریداری شده از تراز ایران علاوه بر گارانتی 1 ساله ی خدمات دارای گارانتی تعویض باسکول نیز می باشد که مشتری می تواند به مدت 7 روز کاری باسکول را تست و استفاده نماید و در صورت بروز مشکل و تمایل به خرید باسکول نو با تراز ایران برای خرید دستگاه دیگر ارتباط مجدد برقرار نماید .

تراز ایران نمایندگی باسکول پند و نمایندگی باسکول پند دستگاه های معرفی شده را بهترین باسکول معرفی نموده و تعویض باسکول را تنها در این دو برند ارائه می دهد به این منظور که تنها باسکول دیجیتالی را تعویض می نماید که محک یا پند باشند .

جهت تعمیر باسکول با مشاورین ما در تعمیرگاه باسکول تماس حاصل نمایید .


مشاوره ی رایگان : 0216123