1 / 10
از 1 کاربر

راهنمای خرید ترازوی دیجیتال

راهنمای خرید ترازوی دیجیتال در تراز ایران به دو قسمت تقسیم می گردد ابتدا انتخاب ترازوی دیجیتال و سپس روش خرید ترازوی دیجیتال است ، خرید ترازو نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با نوع ترازو قابلیت های ترازو می باشد که با توجه به نیاز خریدار طبقه بندی می گردد .

انتخاب بهترین ترازوی دیجیتال به مفهوم انتخاب ترازو دیجیتالی بهتر از همه ترازو ها نیست بلکه بهترین ترازو به مفهوم انتخاب ترازوی دیجیتالی بر اساس نیاز کار می باشد که بتواند در زمان کار تمام نیاز را بر طرف نموده و دارای دقت کافی بوده و به کار سرعت بخشد .


راهنمای خرید ترازوی دیجیتال در تراز ایران به روش زیر می باشد .


ابتدا ترازو را انتخاب نمایید و داخل صفحه ی ترازوی دیجیتال مورد نظر وارد شوید .

سپس با ملاحظه ی قیمت ترازو در قسمت بالا سمت راست صفحه می توانید با کلیک بر روی گزینه ی اضافه به سبد خرید در سمت چپ صفحه به قسمت فاکتور فروش ترازو هدایت می شوید .

در قسمت فاکتور تعداد ترازو دیجیتالی را انتخاب نمایید .

فاکتور فروش ترازو را تکمیل و سپس پذیرفتن مندرجات را فعال نمایید .

شما به درگاه بانک انتقال می یابید و در این صفحه با پر نمودن اطلاعات کارت بانکی در قسمت مشخص شده خرید ترازو را تکمیل نمایید .

فاکتور خرید ترازوی دیجیتال مورد نظر شما به قسمت بررسی انتقال می یابد و در اسرع وقت سفارش شما پیگیری و ارسال می گردد .

لطفا در قسمت تکمیل فاکتور فروش ترازوی دیجیتال اطلاعات آدرسی خود را به صورت کامل و صحیح تکمیل نمایید .


تراز ایران تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات خود می نماید تا بهترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال بوده و رضایمندی مشریان را هدف اصلی خود قرار داده است ، جهت تعمیر ترازوی دیجیتال پس از خرید می توانید با تعمیرگاه ترازو در قسمت خدمات تراز ایران تماس حاصل نمایید تا در صورت گارانتی داشتن دستگاه خدمات ارائه شده برای شما به صورت رایگان انجام گیرد و در صورت اتمام گارانتی دستگاه با تعمیر ترازو بر اساس تعرفه ی کارخانه ی تولید بهترین مشاور شما در زمینه ی تعمیرات و خرید ترازو باشد .


مشاوره ی رایگان : 0216123