10 / 10
از 2 کاربر

سایت فروش ترازو

سایت فروش ترازو یکی از ایده های ترازایران جهت راه اندازی خرید اینترنتی ترازو و باسکول دیجیتال و در نتیجه سهولت در امر خرید برای مشتریان طراحی گردیده است . سایت فروش ترازو که با عنوان ترازایران معرفی گردیده است به عنوان تخصصی ترین مرجع فروش اینترنتی سیستم های توزین معرفی شده است .

انواع ترازوی دیجیتال اعم از ترازوی فروشگاهی ، ترازوی آزمایشگاهی ، ترازوی صنعتی ، ترازوی گرمی و ... به همراه مشخصات کامل در وب سایت تراز ایران ذکر گردیده است و کاربران می توانند با مطالعه ی کامل مشخصات ترازو دیجیتال از خرید دستگاه خود اطمینان خاطر را کسب نمایند . همچنین پرسنل تراز ایران با دارا بودن تخصص و آگاهی کامل از مشخصات ترازو و باسکول با ارائه ی مشاوره ی دقیق به کاربران مشتریان خود را برای بهترین خرید راهنمایی می کنند .

همچنین در قسمتی از سایت منویی طراحی شده است که کاربران می توانند به صورت آنلاین با بخش پشتیبانی سایت در ازتباط باشند و پاسخ سوالات خود را به صورت آنی دریافت نمایند .

تمامی محصولات ارائه شده در ترازایران دارای گارانتی بوده و بر حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .