10 / 10
از 1 کاربر

نمایندگی ترازوی پند

نمایندگی ترازوی پند یکی از امتیاز های تراز ایران است محصولات این کارخانه که توسط مهندسان ایرانی تولید می گردد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این کارخانه تولیدات خود را بر مبنای ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال قرار داده است . فروش ترازو و باسکول پند در تراز ایران به همراه ارائه ی مشاوره ی خرید توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت می پذیرد .

محصولات کارخانه ی پند که یکی از پرکاربرد ترین سیستم های توزین دیجیتال می باشد که و در ظرفیت های متفاوت 30 کیلوگرم ، 50 کیلوگرم ، 150 کیلوگرم ، 300 کیلوگرم و ... در 2 مدل پرینتر دار و ساده تولید گردیده است . شرکت پند تمامی محصولات خود را به همراه گارانتی 14 ماهه و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

تراز ایران فروش ترازوی پند را به سراسر کشور گسترش داده است همچنین تعمیر ترازوی پند نیز با دارا بودن نمایندگی در سراسر کشور خدمات خود را ارائه می دهد . ویژگی های ترازوی دیجیتال معرفی شده به طور کامل در سایت فروش ترازو ( تراز ایران ) قید شده است و کاربران می توانند قبل از خرید ترازوی پند با مطالعه ی ویژگی های ترازوی دیجیتال بر حسب نوع فعالیت بهترین گزینه را انتخاب نمایند .

تراز ایران نمایندگی ترازوی پند با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ی فروش ترازو و باسکول خدمات خود را به سراسر کشور ارائه داده است و با ارائه ی مشاوره ی رایگان قبل از خرید ترازو مشتریان خود را در بهترین انتخاب همراهی می نماید .جهت خرید و یا تعمیر ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .