دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 28 کاربر

باسکول نفرکش

باسکول سکه ای در واقع همان باسکول نفرکش بوده که برای توزین نفر مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن صندوق پول در قسمت زیر نمایشگر به باسکول سکه ای نیز معرفی می گردد .

باسکول نفرکش در صورتی که قابلیت اندازه گیری قد نفر را داشته باشد به باسکول قد و وزن نیز معروف می باشد که پس از توزین به صورت اتوماتیک قد نفر را محاسبه نموده و همزمان با نمایش وزن فرد ، قد اندازه گیری شده را نیز نمایش می دهد .

باسکول معرفی شده به دلیل داشتن صندوق پول با عنوان منبع درآمد در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل می توان با عنوان باسکول فروشگاهی نیز از دستگاه یاد کرد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول نفرکش دناتوزین

باسکول نفرکش دنا توزین جهت توزین نفر به کار می رود ، باسکول همراه با محاسبه ی وزن نفر اندازه ی قد را نیز محاسبه می نماید ، باسکول دنا دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال گارانتی پس از فروش است .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند

باسکول سهند جهت توزین افراد می باشد ، این باسکول با امکان تنظیم تعداد و نوع سکه می باشد که در فروشگاه و باشگاه ها قابل استفاده می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش اطلس

باسکول نفرکش اطلس دستگاهی برای توزین فرد می باشد که دارای منوی سکه می باشد جهت تنظیم نوع سکه و تعداد سکه و در صورت تمایل فروشگاه امکان غیر فعال نمودن منوی سکه در باسکول دیجیتال نفرکش امکان پذیر می باشد .

قیمت : 17,900,000 ریال

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم جهت استفاده در باشگاه های ورزشی و داروخانه ها تولید گردیده است . جهت خرید باسکول و اطلاع از به روز ترین قیمت باسکول با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت : 16,700,000 ریال

باسکول قد و وزن نفرکش

باسکول دیجیتالی سهند یکی از قدرتمند ترین باسکول دیجیتالی در گروه باسکول نفرکش می باشد که دارای قد سنج الکترونیکی جهت اندازه گیری قد نفر است و می توان باسکول را در حالت سکه ای و سکه خاموش استفاده نمود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند

باسکول سهند ، باسکول نفرکش می باشد و با ظرفیت 200 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت 25 گرم می باشد ، گارانتی باسکول به مدت یک سال می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل ET

باسکول نفرکش سهند که به منظور توزین افراد در داروخانه ها مورد تایید قرار میگیرد توسط کارخانه ی سهند در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم طراحی و تولید شده است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل BS 85

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد دستگاه معرفی شده که در مطب پزشکان ، داروخانه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد دارای استاندارد های ملی بوده و مورد تاید تراز ایران قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی به مشتران ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BS101

باسکول نفرکش سهند دارای بدنه ی مقاوم با امکان جا به جای آسان توسط کارخانه ی سهند در ایران طراحی و تولید شده است دستگاه معرفی شده که مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل همراه

باسکول نفرکش سهند ساخته شده توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی سهند می باشد که برای توزین افراد در باشگاه ها ی ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شدهمورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bsr 85

باسکول نفر کش سهند برای توزین افراد در باشگاه ها ، داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و از بدنه ی مقاوم و مستحکمی برخوردار می باشد دستگاه معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس ز فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 88

باسکول نفرکش ساخت کارخانه ی سهند ی باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای قابلیت سنجش قد و وزن افراد است کارشناسان تراز ایران نیز علاوه بر فدراسیون ورزشی دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 36 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 100

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد که توسط کارخانه ی سهند طراحی و تولید شده است و دارای قابلیت قدسنج و صندوق سکه نیز می باشد . باسکول معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل BSR101

باسکول نفرکش مدل BSR101 دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم توسط کارخانه سهند در 2 مدل باسکول سکه ای و معمولی تولید شده است . این باسکول که برای توزین افراد در داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BMI

باسکول نفرکش مدل BMI که به باسکول داروخانه نیز معروف می باشد دارای قابلیت سنجش قد و توزین افراد می باشد و در 2 مدل سکه ای و معمولی ارائه داده می شود دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200 یکی از محصولات دنا توزین می باشد که به طور معمول در باشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این دستگاه 250 کیلوگرم و دارای دو دقت 50 گرم و 20 گرم می باشد . باسکول پارسا به همراه 48 ماه گارانتی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو سکا مدل 664

ترازو سکا مدل 664 جهت استفاده در مراکز پزشکی در ظرفیت 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم به همراه ویلچر بیمار قابل ارائه می باشد تولید این ترازو توسط کشور آلمان صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 319,000,000 ریال

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684 جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه در وزن 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان طراحی و تولید گردیده است ترازوی سکا به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 478,500,000 ریال

ترازو ویلچری سکا 952

قیمت : 137,500,000 ریال

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984 در ظرفیت 500 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان تولید گردیده است تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی سکا کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ویلچری سکا مدل 952

ترازو ویلچری سکا مدل 952 در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند طراحی گردیده است . تولید این ترازو توسط کمپانی سکا در کشور آلمان صورت گرفته است دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سالخدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 137,500,000 ریال

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS یک نمونه از باسکول های پزشکی نیکو است که برای اندازه گیری وزن توانجویان و ناتوانان از ایستادن طراحی شده است و صرفا می توان از آن در بیمارستان ها و کلینیک ها بهره برد.

قیمت : 0 ریال