دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 14 کاربر

ترازوی گرمی

ترازوی گرمی ، ترازوی دقیق است که در ظرفیت های پایین با دقت بالا توزین می نماید ، ترازوی گرمی در مدل های ترازوی بدون علمک عرضه می گردد .

معمولا این دستگاه دارای محفظه ی توزین برای جلوگیری از تاثیر باد بر روی سینی نبوده مگر آنکه ترازو دارای دقت بالا بوده که کمتر در نمونه های ترازو گرمی وجود دارد و معمولا ترازو در این حالت با دقت بالا به ترازو آزمایشگاهی معروف می باشد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی دقیق

ترازو آزمایشگاهی به ترازو با دقت بالا اطلاق می گردد ، این دستگاه با محفظه توزین می نماید که موجب جلوگیری از تاثیر محیط بر وزن ترازو می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی JS دارای دقت 0/001 گرم در توزین مواد با ظرفیت نهایی 20 گرم می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس

ترازوی BL1000 دارای محفظه توزین مواد است ، این ترازو با دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 1 کیلو گرم می باشد ، ترازو BL1000 با ظاهری مقاوم و زیبا در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق آزمایشگاهی

ترازو KX ، ترازو آزمایشگاهی دقیق است که با حساسیت یک صدم گرم توزین می نماید ، محفظه توزین به افزایش حساسیت ترازو کمک می نماید و تاثیر وزن محیط را از بین می برد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق دیجیتالی

ترازو hakl با دقت 0/01 گرم مناسب جهت توزین مواد با ارزش گرمی بالا می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین مواد می باشد که حساسیت را افزایش می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی سوت کش

ترازو FRH ، ترازوی بسیار دقیق با محفظه ی توزین می باشد ، دقت این ترازو 0/001 گرم است که جهت استفاده در آزمایشگاه های دارو سازی مناسب می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال گرمی

ترازو TX ، ترازو گرمی می باشد که با دقت 0/1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب برای عطاری ها جهت بسته بندی می باشد ، scale کیا با امکان استفاده از برق و باتری در صورت عدم دسترسی به برق می باشد .

قیمت : 7,450,000 ریال

ترازو دیجیتال گرمی

ترازو BL1 دارای ظاهری بسیار زیبا و کاربردی جهت توزین مواد گرمی است ، این ترازو در ظرفیت ها و دقت های گوناگون جهت مصارف متفاوت توصیه می گردد .

قیمت : 13,500,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی دیجیتال مدل BL500 دارای ظرفیت 500 گرم و دقت 0/01 گرم می باشد ، ترازو توسط برق و باتری تغذیه می گردد و دارای 12 ماه گارانتی و 24 ساعت گارانتی تعویض تراز ایران است ، scale کیا پیشنهاد تراز ایران می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با حساسیت بالا

ترازو bl2 ، ترازوی دقیق صنعتی می باشد ، این ترازو با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم مناسب جهت بسته بندی مواد ارزشمند گرمی در کارخانه ها می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی مثقالی

ترازو kem ، ترازو آزمایشگاهی بسیار دقیق می باشد که در لابراتوار ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو بدون محفظه ی توزین می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی bl مناسب جهت استفاده در لابراتوار می باشد ، این ترازو با حساسیت بسیار بالا توزین می نماید و محفظه توزین ترازو ، متحرک می باشد و نمایشگر واضح lcd back light می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتالی دقیق

ترازوی دقیق AHK-6200 با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 6200 گرم می باشد ، این دستگاه ، ترازو آزمایشگاهی قطعه شمار می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی دیجیتال

ترازو P8 ، ترازوی مثقالی است که با ظرفیت 5 کیلو گرم و حساسیت 1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب جهت بسته بندی مواد می باشد .

قیمت : 14,950,000 ریال

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی jd با دقت 0/01 گرم توزین می نماید ، این ترازو دارای محفظه ی توزین می باشد ، محفظه ی دستگاه از دخالت و تاثیر هوای محیط ترازو جلو گیری می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی

ترازو kb ، ترازو ساده ی کوچکی است که با دقت 0/1 گرم با ظرفیت 2 کیلو گرم توزین می نماید ، این ترازو با برق و باطری تغذیه نموده و مناسب فروشگاه های دارو گیاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرم کش

ترازو چینی گرمی دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، این ترازو مناسب جهت مصارف فروشگاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نوزاد

ترازو نوزادی CB 551 با ظاهری گهواره ای می باشد که موجب توزین ساده تر نوزاد می گردد ، ترازو نوزادی مخصوص استفاده در مطب پزشکان و مراکز درمانی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT ساخت کارخانه ی کیا می باشد که جهت مصارف صنعتی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . از قابلیت های بر جسته ی این ترازو اتصال به کامپیوتر می باشد . این دستگاه به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP که به عنوان ترازوی ضد آب مورد استفاده قرار میگیرد در دو ظرفیت قابل ارائه می باشد . بدنه ی این ترازو کاملا مقاوم بوده و در امور صنعتی و آزمایشگاهی مورد تایید قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB به عنوان ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو که از کیفیت بالایی برخوردار است به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس کیا مدل KSL

ترازوی حساس کیا مدل KSL یکی از محصولات شرکت کیا می باشد که جهت مصارف آزمایشگاهی و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . این ترازو به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB جهت استفاده در آزمایشگاه ها و توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 120 گرم و دارای دقت توزین 0/001 گرم می باشد . تراز ایران نمایندگی ترازو کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تاییدقرار داده است .

قیمت : 0 ریال