دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید
بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C به واسطه طراحی ارگونومیکی که دارد توانسته کار را برای اپراتور بسیار آسان نماید. چرا که برخورداری از وزن کم فوایدی چون عدم درد دست در ادامه کار متداوم با بارکد خوان نیولند را به دنبال دارد.
بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C دارای وزنی معادل 120 گرم و ابعاد 14.7×6.2×11.45 سانتیمتر می باشد که قابلیت استفاده از ان را در تمامی مکان ها امکان پذیر کرده است. بارکد خوان تفنگی نیولند می تواند کلیه بارکدهای تک بعدی، میله ای و خطی، دو بعدی و حتی کدهای QR را نیز شناسایی و ثبت نماید. اسکن در بارکد خوان دستی نیولند به وسیله مکانیسم نوری و با سرعت 300 اسکن در ثانیه انجام می شود. حداکثر فاصله ای که بارکد خوان دستی نیولند قادر است بارکد را شناسایی کند 58 سانتیمتر است و در صورتی که این فاصله افزایش یابد اسکن بارکد با سرعت کمتری انجام می شود.

بارکد خوان دو بعدی نیولند از بدنه ای بسیار مقاوم ساخته شده است و می تواند به خوبی در برابر سقوط از فاصله ای تا حدود 1.5 متر مستحکم عمل کند و دچار شکستگی و اسیب هایی از این قبیل نشود. رابط هایی که در ساختار بارکد خوان سیار نیولند قرار دارند شامل USB VIRTUAL، RS232، KEYBOARD، WAND، JPOS و HID USB می باشند که می توانند رابط بین بارکد خوان نیولند و کامپیوتر و سایر دستگاه های جانبی باشند. برخورداری از کابلی به طول 2 متر امکان مانور بارکد خوان دو بعدی نیولند را فراهم کرده است. بارکد خوان سیمی فروشگاهی نیولند در مقابل نفوذ ذرات ریز مانند گرد و غبار نیز محافظ است که همین امر باعث تداوم و طول عمر مفید دستگاه بارکد خوان می شود. خرید بارکد خوان نیولند می تواند برای کلیه فروشگاه ها، انبارها و حتی اداره ها مناسب باشد. قیمت بارکد خوان نیولند با توجه به مدل و نوع کاربرد آن متفاوت است.

 
برند: نیولند 
وزن: 120 گرم
ابعاد: 14.7×6.2×11.45 سانتیمتر
مکانیسم اسکن:  نوری
سرعت اسکن: 300 اسکن در ثانیه
نحوه اتصال: سیمی
نفوذ پذیری در برابرب ذرات ریز: IEC 60825-1 Class 1LED
تکنولوژی تایید اسکن: Linear CCD array
کنتراست: Min. 20% @ UPC/EAN 100%
پایه: دارد
نوع بارکد قابل اسکن 
بارکد QR Code: بله
بارکد خطی و میله ای: بله
بارکد تک بعدی: بله
بارکد دو بعدی: بله
نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :