دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

بارکد پرینتر دلتا مدل T80

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

بارکد پرینتر دلتا مدل T80 یکی از پرسرعت ترین تولیدات شرکت دلتاست و به همین دلیل برای استفاده در فروشگاه های شلوغ توصیه می شود. سرعت پرینتر رسید زن دلتا چیزی برابر با 300 میلیمتر در ثانیه است، که فوق العاده به نظر می رسد. عمل چاپ در این پرینتر دلتا با استفاده از روش حرارتی انجام می شود و فاقد نیاز به جوهر و کارتریج می باشد. بارکد پرینتر دلتا مدل T80 توانایی چاپ بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را نیز دارا می باشد. دیگر ویژگی شاخص پرینتر حرارتی دلتا دارا بودن تعدادی رابط برای اتصال به دستگاه های مرتبط است که شامل Parallel و Ethernet و USB و Serial می شوند. این درگاه های ارتباطی پشت پرینتر رو میزی دلتا تعبیه شده اند.

کیفیت چاپ در پرینتر بارکد زن دلتا بسیار مطلوب است. اندازه قطر رول هایی که پرینتر دلتا می تواند از آن ها پشتیبانی کند 8.3 سانتیمتر است. کاتر در نظر گرفته شده در پرینتر فاکتور زن دلتا به صورت خودکار عمل کرده و عمر مفیدی برابر با 1.5 میلیون برش دارد. در کنار عمر مفید بسیار طولانی کاتر پرینتر رسید زن دلتا، می توان به میزان طول چاپی معادل 150 کیلومتر آن نیز اشاره کرد که بی شک نشان از کیفیت بالای پرینتر حرارتی دلتا دارد. پرینتر دلتا جدای از این میزان کیفیت در کارایی از کیفیت در ساخت بدنه نیز برخوردار است به طوری که این ساختار توانسته دستگاه چاپگر فاکتور دلتا را در مقابل آب، روغن و گرد و خاک ایمن نگهدارد.

این چاپگر رومیزی دارای ابعاد 13.9×18.6×12.7 سانتیمتر و همچنین وزنی در حدود 1.23 کیلوگرم است. همان طور که مشخص است پرینتر بارکد زن دلتا به راحتی روی میز کار و یا پیشخان جا شده و می توان در هر مکانی از قابلیت های منحصر به فرد آن استفاده کرد. چاپگر رسید دلتا با ویندوزهای XP/2000/2003/VISTA/7/OPOS و LINUX سازگار می باشد. برای خرید پرینتر دلتا و کسب اطلاعات در خصوص قیمت پرینتر دلتا بهتر است به نمایندگی های دلتا مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که قیمت پرینتر دلتا در این فروشگاه امکان رقابت با هر فروشگاه دیگری را دارد. می توانید مقایسه کنید.

 

مشخصات فنی

روش چاپ: حرارتی

کیفیت چاپ: 512 DOT/LINE,576DOT/LINE

بیشترین سرعت چاپ: 30 سانتیمتر بر ثانیه

قطر کاغذ پیچ (رول): 8.3 سانتیمتر

طول و عرض کاغذ پیچ پشتیبانی شده: عرض  7.95 سانتیمتر

برق: DC24V/2A

درگاه ها: Serial+USB+Ethernet,parallel+USB

بارکدها: تک بعدی و دو بعدی

شرایط دمایی: 45 درجه سانتیگراد

بسترهای اجرایی: Windows 2000/2003/xp/vista/7/opos/linux

مشخصات فیزیکی

ابعاد فیزیکی: 13.9×18.6×12.7 سانتیمتر

وزن: 1.23 کیلوگرم

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :