دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000

قیمت : 103,300,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، باسکولی ایرانی است و از سوی شرکت محک تولید شده است. باسکول به صورت علمکدار و برای کارخانه ها و کارگاه های صنعتی تولید می شود و به عنوان باسکول دیجیتال صنعتی کاربرد دارد. باسکول علمکدار محک می تواند ظرفیتی معادل 1000 کیلوگرم یا 1 تن را اندازه گیری می کند. دقت باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، برابر با 100 گرم خواهد بود. کاربر می تواند حساسیت باسکول دیجیتال صنعتی را 200 گرم کاهش دهد. بدنه کاملا فلزی باسکول علمکدار، مقاومت استحکام باسکول را افزایش می دهد. باسکول 1 تنی محک روی چهار پایه سوار شده است و به نام باسکول ثابت شناخته می شود. کفه باسکول علمکدار در اندازه های 1×1 متر ساخته می شود و در برابر تناژ 1000 کیلوگرم از استاندارد خوبی بهره مند است. جنس کفه توزین از گالوانیزه خواهد بود. الته این امکان برای کاربر فراهم شده است تا سینی توزن را از نوع فلزی انتخاب کند، در نتیجه روی قیم باسکول دیجیتال صنعتی کمی تاثیرگذار خواهد بود. سینی گالوانیزه باسکول برای محیط ها خشک و دور از روطبت بسیار کاربردی است و برای محیط های خیس و نمناک مناسب نیست. گارد باسکول یا در واقع همان علمک باسکول صنعتی می تواند به عنوان نگدارنده اجسام وزنی نیز کاربرد داشته باشد. در کنار کاربر صنعتی باسکول 13000، می توان از باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، در فروشگاه ها نیز استفاده کرد.

نمایشگر باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، روی علمک باسکول سوار شده است. زوایه قرار گیری نمایشگر روی کلگی باسکول می تواند متغییر باشد و کاربر بر اساس موقعیت قرار گیری خود مقابل باسکول آن را تغییر دهد. نمایشگر باسکول دیجیتال صنعتی از پنل LED ساخته شده است و قابلیت نمایش وزن و قیمت را دارد. از جمله مزیت های باسکول 1000 کیلویی محک، در کنار سنجش وزن مواد می تواند به شمارش آن ها نیز بپردازد. شمارش قطعه یکی از بزرگترین مزایای باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، به شمار می رود. باسکول می تواند همزمان به توزین و شمارش قطعه بپردازد. باسکول علمکدار صنعتی محک، قادر به توزین بیش از ظرفیت خود نیست و چنانچه ظرفیت بیش از اندازه تعریف شده باشد زنگ هشدار اضافه بار فعال می شود و هر چه سریع تر می بایست میزان بار اضافی را از روی لودسل باسکول دیجیتال برداشت تا از آسیب به لودسل باسکول 1 تنی جلوگیری کرد. برای توزین ظرفیت بیش از آنچه عنوان شد، می توان از امکان توزین مرحله ای استفاده کرد. به عبارت دیگر، به شکل مرحله ای و بخش به بخش تمام اجسام و یا مواد وزنی توزین می شوند و در نهایت باسکول به محاسبه مجموع اوزان سنجیده شده خواهد پرداخت و می توان مجموع کل را روی نمایشگر باسکول دیجیتال مشاهده کرد. می توان ساعت و تاریخ را در نمایشگر باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، تنظیم کرد.

از دیگر امکانات باسکول علمکدار صنعتی 1 تنی، می توان از پارسنگ الکترونیکی و صفرکن خودکار نام برد. برای محاسبه وزن خالص مواد از پارسنگ استفاده می کنند. هر چند می توان از این مزیت خارج از الکترونیکی بودن آن، به شکل دستی هم استفاده کرد. به دو روش می توان از باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، استفاده کرد. برای باسکول دیجیتال 1 تنی یک آداپتور تعبیه شده است. استفاده از آداپتور باسکول صنعتی از راه های اماده به کار کردن باسکول است. آداپتور باسکول به برق شهری متصل می شود و منبع انرژی باسکول علمکدار شروع به تغذیه می کند. علاوه بر این، برای باسکول دیجیتال یک باتری شارژی نیز قرار داده شده است. با بهره گیری از باتری باسکول 13000 محک، در هنگام فقدان برق نیز می توان از باسکول 1000 کیلویی صنعتی استفاده کرد.

باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. شرکت توزین توان سنجش در 1377 محصولات خود را با نام تجاری محک روانه بازار کرد. شرکت محک یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات توزین و اندازه گیری در ایران هم چون باسکول و ترازو است. کیفیت و کارایی محصولات این شرکت در طی این سال ها توانسته است رضایت مشتریان را با خود همراه سازد. افزایش فروش محصولات محک در بازار داخلی بر حسب کیفیت و قیمت باسکول و یا ترازو سبب شد تا در سراسر ایران نمایندگی های رسمی خود را پراکنده کند و دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش و پشتیبانی را بیش از پیش افزایش دهد. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی توزیع محصولات محک باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، را با 24 ماه تضمین به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران می گذارد. شرکت ترازایران در کنار نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف محصولات، مسئولیت ارائه خدمات فنی و پشتیبانی مانند، تعمیر باسکول، لوازم جانبی باسکول و ...را بر عهده می گیرد. خدمات فنی و پشتیبانی دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن می شود. خریداران در کنار خرید اینترنتی باسکول، می توانند حضوری از نمایشگاه دفتر مرکزی ترازایران بازدید و از مشاوره کارشناسان ما در زمینه خرید محصولات توزین و اندازه گیری استفاده کنند. برای چگونگی استفاده از خدمات فنی و پشتیبانی باسکول و یا درباره باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، با همکاران ما تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :