دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، محصولی داخلی است و با کارکرد فروشگاهی روانه بازار مصرف می شود. باسکول دیجیتال فروشگاهی محک می تواند در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی کاربرد داشته باشد. برای باسکول دیجیتال محک عمری مفید قریب به 20 سال را تخمین زده اند. این میزان از کارکرد باسکول فروشگاهی ناشی  از کیفیت ساخت باسکول است. باسکول 1200 کیلویی محک دارای علمک است و بدنه باسکول با استفاده از فلز ساخته می شود و پوشش رنگ کوره ای، باسکول علمکدار فروشگاهی را در برابر ضربه، فشار و رطوبت حفظ می کند. طول و عرض و ارتفاع باسکول 1200 کیلویی علمکدار محک معادل 120×108×130 سانتی متر است. کفه توزین باسکول محک علمکدار در اندازه های 1×1 متر و از آهن خواهد بود. اندازه های کفه توزین در راستای ظرفیت تعریف شده برای باسکول علمکدار بسیار مناسب و کاربردی است. باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، روی چهار پایه سوار می شود و امکان حرکت نخواهد داشت اما این قابلیت برای باسکول محک فروشگاهی وجود دارد تا روی گاری چرخدار باسکول قرار بگیرد. در نتیجه، امکان جابجایی باسکول بسیار سهل و آسان خواهد بود. باسکول محک فروشگاهی می تواند از طریق باتری شارژی نیز کار کند، باتری باسکول دیجیتال از نوع خشک است و بهره وری باسکول 13000 محک افزایش پیدا می کند.

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، همان طور که از عنوانش پیداست توان توزین 1200 کیلوگرم را دارد با دقتی چون 100 تا 200 گرم وزن مواد واقلام را می سنجد. دقت باسکول مدل 13000 محک را می توان روی 100 گرم و یا 200 گرم تنظیم کرد و این امر بسته به نیاز کاربر دارد. باسکول فروشگاهی محک، علاوه بر فروشگاه به عنوان یک باسکول صنعتی در کارگاه ها می تواند کاربرد داشته باشد. باسکول صنعتی 1200 کیلویی محک از سرعت بالایی به هنگام توزن برخوردار است چنانچه پس از قرار گیری مواد روی کفه توزین باسکول، اعداد در نمایشگر تثبیت می شوند. نمایشگر باسکول علمکدار روی علمک آن تعبیه شده است. نمایشگر LED باسکول، 10 حافظه داخلی دارد تا کاربر بتواند به ثبت قیمت و توضیحات کالاهای پر توزین خود بپردازد. اگر میزان ظرفیت توزین بیش از مقدار معین شده باشد، هشدار بار اضافه باسکول محک فروشگاهی فعال می شود و بالافاصله می بایست بار اضافی را از روی کفه اندازه گیری باسکول دیجیتال برداشت تا به لودسل باسکول آسیبی وارد نشود. اگر مجموع با وزنی بیش از توان ظرفیت باسکول دیجیتال علمکدار است می توان به شکل مرحله ای وزن مواد و اقلام را اندازه گیری کرد زیرا قابلیت محاسبه مجموع موارد وزنی برای باسکول مدل 13000 محک فراهم شده است. در کنار توزین باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، امکان شمارش قطعه را نیز دارد و با توجه به عملکرد باسکول صنعتی محک، در شمار باسکول قطعه شمار قرار می گیرد و این مزیتی برای باسکول محسوب می شود.  

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را دارد. در این صورت می توان به تهیه گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه اقدام کرد. صفرکننده ی باسکول دیجیتال 1200 کیلویی محک به انضمام پارسنگ باسکول، الکترونیکی طراحی شده اند و خودکار انجام می شود. به دو روش منبع تغذیه باسکول محک تامین می شود. شرکت محک، باسکول MDS13000 را به باتری شارژی از نوع خشک تجهیز کرده است و به هنگام فقدان برق یا قطع آن با خیالی آسوده، باسکول دیجیتال محک قابلیت کارکرد دارد. در کنار این مزیت باسکول با آداپتور و اتصال آن به برق شهری آماده به کار خواهد شد. باسکول علمکدار محک با استفاده از یک لودسل به توزین می پردازد. لودیل در مرکز کفه تخت اندزاه گیری واقع شده است. باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود که همیشه تولیدات خود را با نام تجاری محک روانه بازار مصرف می کند. شرکت محک دارای یکی از بزرگترین شبکه ارائه خدمات کیفی و فنی است و به دلیل گستردگی نمایندگی، سرویس دهی و عرضه خدمات پس از فروش برای محصولات توزین و اندازه گیری محک به راحتی انجام می شود. شرکت محک فعالیت های تولیدی خود را از سال 1377 آغاز کرده است و در این بازه زمانی توانسته است اعتبار بسیاری را نسبت به کیفیت و کارایی تولیدات خود به دست آورد.

شرکت محک به عنوان نمایندگی رسمی محصولات محک، باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، را به همراه 24 ماه تضمین و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می دهد. در کنار توزیع محصولات توزین و اندازه گیری و نقد و بررسی آن ها، شرکت ترازایران در عرصه ارائه خدمات پشتیبانی باسکول هم چون تعمیر باسکول و لوازم جانبی باسکول نیز فعالیت می کند و همواره تلاش کرده است با افزایش عملکرد کیفی و سرعتی، رضایت مشتریان را کسب کند. خدمات باسکول شرکت ترازایران دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن خواهد بود. خریداران محترم می توانند در کنار خرید اینترنتی باسکول از طریق سایت ترازایران، به صورت حضوری نیز از نمایشگاه مرکزی شرکت بازدید نمایند و خرید باسکول خود را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات پس از فروش باسکول و هم چنین باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :