دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000

قیمت : 112,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، محصولی دیگر از سری MDS13000 است. باسکول دیجیتال محک با کاربری صنعتی در اختیار کاربران قرار می کرد. ساختار و قابلیت های تعبیه شده ایجاب می کند در فضاهای کارگاهی و صنعتی، کارایی مطلوب تر و بهتری داشته باشد. ابتدا به ساختار ظاهری باسکول صنعتی محک می پردازیم، بدنه باسکول دیجیتال به کلی از فاز ساخته شده است و در دسته باسکول علمکدار قرار خواهد گرفت. باسکول دیجیتال علمکدار به نمایشگر ثابت مجهز است و روی علمک باسکول قرار می گیرد. کفه اندازه گیری باسکول دیجیتال صنعتی نیز از فلز تولید می شود و در اندازه های 1×1 سانتی متر وارد بازار خواهد شد. مقیاس ابعاد کفه توزین باسکول صنعتی در مقابل ظرفیت وزن معین شده بسیار مناسب و برابر است. باسکول علمکدار دیجیتال به شکل ثابت در محل قرارگیری خود جای می گیرد و شرکت سازنده این امکان را برای کاربر فراهم کرده است تا باسکول خود را تبدیل به باسکول متحرک یا باسکول چرخدار کند. به صورت پیش فرض باسکول علمکدار به شکل باسکول ثابت در اختیار خریدارن گذاشته می شود. این موارد به هنگام خرید انجام می شود. باسکول دیجیتال 1500 کیلویی محک می تواند کارکرد فروشگاهی هم داشته باشد. باسکول MDS13000 علمکدار، بر پایه یک لودسل به توزین می پردازد. لودسل باسکول در مرکز دستگاه تعبیه شده است. عمل توزین با سرعت بالایی انجام می شود و وزن در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبات می رسد. روی هم رفته می توان ادعا کرد، باسکول های دیجیتال محک از کیفیت و عملکرد فوق العاده ای برخوردارند. شرکت سازند عمر مفید باسکول 1.5 تنی محک را برابر با 20 سال اعلام کرده است و این به معنای حفظ کیفیت و عملکرد باسکول محک در کنار کمترین استهلاک خواهد بود.

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، با توان توزین 1500 کیلوگرم معادل 1.5 تن ساخته می شود. باسکول مواد وزنی را با دقت 200 گرم می سنجد. برای باسکول علمکدار 1.5 تنی امکان توزین بیش از ظرفیت وجود ندارد و در این حالت هشدار اضافه بار باسکول علمکدار صنعتی فعال می شود و بالافاصله باید بار اضافه را از روی کفه توزین باسکول محک برداشت تا سلامت لودسل باسکول حفظ شود. شرکت محک مشکل توزین بیش از ظرفیت را با قابلیت اندازه گیری وزن مرحله برطرف کرده است. باسکول صنعتی دیجیتال مرحله ای به توزین می پردازد و در نهایت مجموع اوزان سنجیده شده را اعلام می کند. بنا به درخواست خریدار، امکان اتصال باسکول 1500 کیلویی به چاپگر خارجی و کامپیوتر وجود دارد و این درخواست با کم ترین هزینه انجام خواهد شد. با تجهیز باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، به این مزیت می توان به چاپ فاکتور اقدام کرد و گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه از میزان خرید و فروش در اختیار داشت. به انضمام این مهم که قابلیت انتقال اطلاعات از باسکول به کامپیوتر فراهم می شود. حافظه داخلی باسکول MDS13000 1.5 تنی را نیز می بایست به مزایای آن اضافه کرد. در این قابلیت، کاربر می تواند قیمت و توضیحات هر کالا را با ظرفیت محدود در حافظه داخلی باسکول صنعتی علمکدار ذخیره کند. یکی از مزیت های مهم باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، قابلیت شمارش قطعه است. این باسکول در کنار توزین اقلام وزنی به شمارش قطعه ها نیز می پردازد و همزمان می تواند در کنار توزین، تعداد اقلام را نیز بشمارد. همزمان با توزین باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم، کاربر می تواند محاسبه قیمت را روی نمایشگر باسکول مشاهده کند. نمایشگر باسکول صنعتی روی علمک آن قرار دارد و در ساخت نمایشگر باسکول از پنل LED بهره جسته اند. استفاده از پنل LED در ساخت نمایشگر باسکول 1.5 تنی 13000 محک، افزایش کیفیت مشاهده به صورت عادی و در فضای کم نور و تاریک است.

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت توزین توان سنجش وارد بازار می شود. شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک فعالیت خود را در زمینه تولید باسکول صنعتی و باسکول فروشگاهی به انضمام تولید ترازو فروشگاهی و ترازو صنعتی در تنوع بالا، در سال 1375 اغاز کرد. نخستین تولید شرکت محک در سال 1377 معرفی شد. تولیدات شرکت محک، یکی از معتبرترین محصولات داخلی در عرصه صنعت توزین و اندازه گیری به شمار می رود. نمایندگی باسکول محک در سراسر ایران گسترده شده است و شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی محصولات محک در تهران، مسئولیت توزیع و ارائه خدمات کیفی و فنی باسکول محک هم چنین ترازو محک را برعهده می گیرد. شرکت ترازایران همیشه تلاش می کند به بهترین صورت و بالاترین سرعت کاری، به ارائه خدمات پشتیبانی بپردازد. خدمات پشتیبانی شرکت ترازایران در راستای خدمات پشتیبانی شرکت محک خواهد بود. خدمات پشتیبانی باسکول در برگیرنده تعمیر باسکول و دریافت لوازم جانبی باسکول است. خریداران محترم در کنار خرید اینترنتی باسکول می توانند برای خرید باسکول و یا دیگر محصولات موجود در صنعت توزین و اندازه گیری، از نمایشگاه دفتر مرکزی ترازایران دیدن کنند. قیمت باسکول همراه با امکانات و عملکرد عنوان شده برای آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، و سایر کالاهای عرضه شده با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.            

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :