دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F

قیمت : 109,200,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، محصولی داخلی است و از سوی شرکت محک تولید می شود. باسکول محک قابلیت توزین 1000 کیلوگرم معادل 1 تن را دارد و مواد و اقلام وزنی را با حساسیت 100 گرم می سنجد. باسکول محک با کاربری صنعتی و فروشگاهی در اختیار کاربران قرار می گیرد. بر این اساس، طیف کاربری باسکول دیجیتال افزایش پیدا می کند. شرکت محک باسکول متحرک را به گارد نگهدارنده تجهیز کرده است. گارد نگهدارنده باسکول یا علمک باسکول 13000، خللی در روند توزین ایجاد نمی کند. علمک باسکول سبب سهولت روند اندازه گیری وزن می شود. جنس بدنه باسکول 1000 کیلوگرم با استفاده از آلیاژ مقاوم ساخته می شود تا باسکول در طول زمان کیفیت و دوام خود را حفظ کند و در برابر توزین 1 تن از استحکام بالایی برخوردار باشد. نمایشگر باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، به شکل متحرک طراحی و ساخته می شود. نمایشگر باسکول متحرک روی پایه متحرک سوار شده است. کفه توزین باسکول علمکدار صنعتی از جنس گالوانیزه و در اندازه های 1×1 متر ساخته می شود. کاربر به هنگام خرید باسکول 1000 کیلویی محک، می تواند نوع کفه اندازه گیری باسکول متحرک را از جنس استیل انتخاب کند. این انتخاب سبب می شود تا قیمت باسکول چرخدار 1 تنی کمی افزایش یابد. سنجش وزن باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، با استفاده از یک لودسل انجام می شود. توزین در باسکول چرخدار صنعتی 1 تنی، به محض قرار گیری مواد وزنی روی کفه توزین به ثبات می رسد و می توان قیمت و وزن را روی نمایشگر باسکول علمکدار متحرک مشاهده کرد.

باسکول متحرک محک را می توان با استفاده از گاری چرخدار به راحتی جابجا کرد و کاربر می تواند برای سهولت کار، باسکول دیجیتال صنعتی خود را به گاری چرخدار مجهز کند. باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، را می توان به چاپگر خارجی و کامپیوتر متصل کرد. مزیت استفاده از این امکان در باسکول صنعتی محک، صدور فاکتور و انتقال داده های ثبت شده از باسکول دیجیتال به کامپیوتر است. کابل و نرم افزار باسکول 1 تنی، در پک باسکول گنجانده شده است. نمایشگر باسکول دیجیتال صنعتی قابلیت نمایش 5 کاراکتر عددی را دارد. و این قابلیت برای هر دو صفحه نمایش باسکول متحرک منوط به بخش وزن و قیمت تعبیه شده است. فاکتور باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، در اندازه 57 میلی متر و به شکل حرارتی است. از پنل LED در ساخت نمایشگر باسکول 13000 محک استفاده کرده اند. نمایشگر LED بهترین کیفیت دید را برای کاربر فراهم می کند و از فاصله دور صفحه نمایشگر به راحتی قابل روئت است. از دیگر مزیت های فراهم شده برای باسکول چرخدار دیجیتال محک، امکان اتصال باسکول به تجهیزات فروشگاهی و یا کارگاهی است. باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، می تواند به صورت خودکار پارسنگ را انجام دهد و صفرکن نیز الکترونیکی انجام می شود.

باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. شرکت توزین توان سنجش محصولات خود را با نام تجاری محک روانه بازار می کند. شرکت محک در زمینه تولید محصولات توزین و اندازه گیری هم چون باسکول و ترازو فعالیت دارد. شرکت محک از سال 1377 فعالیت های تولیدی خود را آغاز کرده است. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی محصولات محک، باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، را به همراه 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می دهد. شرکت ترازایران، علاوه بر نقد و بررسی محصولات توزین و اندازه گیری هم چون باسکول دیجیتال در عرصه خدمات فنی و کیفی نیز فعالیت دارد. خدمات شامل پشتیبانی باسکول مانند تعمیر باسکول  و لوازجانبی باسکول می شود. خدمات شرکت ترازایران، در برگیرنده دوره گارانتی و پس از آن خواهد شد. خریداران محصولات توزین و اندازه گیری علاوه بر خرید اینترنتی باسکول یا خرید اینترنتی ترازو می توانید به صورت حضوری از نمایشگاه دفتر مرکزی بازدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات و یا درباره باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.              

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :