دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000

قیمت : 133,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی مهندسین ایرانی طراحی و تولید می شود و با نام تجاری محک در اختیار عموم قرار می گیرد. باسکول متحرک محک با چرخ های پاترولی بزرگ تجهیز شده است. در اصطلاح به این نوع باسکول، باسکول چرخدار گویند. باسکول چرخدار محک، با بکارگیری چرخ های پاترولی بزرگ می توان به راحتی باسکول را جابجا کرد. باسکول دیجیتال از نوع علمکدار است. گارد باسکول یا همان علمک باسکول چرخدار، خللی در روند توزین به وجود نمی آورد. باسکول دیجیتال محک مناسب فضاهای کارگاهی و کارخانه ای تولید می شود. نمایشگر باسکول دیجیتال محک روی علمک باسکول قرار دارد. قاب نمایشگر باسکول 1.5 تنی محک با پلاستیک فشرده ABS مقاوم سازی شده است. بدنه باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، با بهره گیری از فلز شکل گرفته است در همین راستا، پوشش رنگ کوره ای مقاومت باسکول چرخدار را افزایش می دهد و کارایی آن را بالاتر می برد. چرخ های پاترولی باسکول علمکدار دارای جک هستند و به هنگام جایی گیری در محل خود، کاربر می تواند چرخ های باسکول را در حالت ثبات قرار دهد و از حرکت آن جلوگیری کند. با تثبیت باسکول در محل قرارگیری و جلوگیری از حرکت احتمالی آن، توزین دقیق تر انجام خواهد شد. عمر مفید باسکول متحرک 1500 کیلویی حدود 20 سال است و این مهم بیانگر حفظ کیفیت و قدرت عملکرد باسکول MDS13000 در طول دوران استفاده است. لودسل باسکول دیجیتال علمکدار از سرعت بالایی داراست و وزن بالافاصله پس از قرار گیری مواد وزنی روی کفه اندازه گیری باسکول، در حالت تثبیت قرار می گیرد. لودسل باسکول زیر کفه آهنی آن قرار دارد. سینی باسکول صنعتی 1.5 تنی در اندازه های 1×1 متر تولید می شود.  

پس از بررسی ساختار ظاهری و بدنه باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، به بخش نرم افزاری باسکول چرخدار می پردازیم. باسکول علمکدار دیجیتال قابلیت توزین 1500 کیلوگرم معادل 1.5 تن را دارد. اندازه گیری وزن با حساسیت 200 گرم انجام می شود. باسکول محک چرخ پاترولی، از نمایشگر LED برخوردار است. نمایشگر باسکول 1.5 تنی محک از دو صفحه نمایشگر داراست و برای نمایش قیمت و وزن تعبیه شده اند. نمایشگر LED باسکول صنعتی دیجیتال، کیفیت مشاهده را افزایش می دهد و در فضای کم نور و تاریک نمایشگر باسکول به راحتی قابل مشاهده است. باسکول 13000 علمکدار قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را دارد. مزیت بهره گیری از این مکان در صدور فاکتور و گزارش خرید و فروش است. از دیگر مزایای باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، قرار گیری حافظه داخلی برای ثبت قیمت و اطلاعات کالا در شمار امکانات باسکول صنعتی چرخدار است. باسکول محک علاوه بر سنجش وزن مواد وزنی به شمارش قطعات نیز می پردازد و امکان انجام این عمل به صورت همزمان وجود دارد. باسکول دیجیتال 13000 1.5 تنی از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک تولیدات خود را روانه بازار می کند. شرکت محک در زمینه تولید محصولات توزین و اندازه گیری فعالیت دارد. و در طی این سال ها توانسته است رضایت خریداران بسیاری را به سوی خود جذب کند. شرکت محک در زمینه توزیع خدمات پس از فروش، بزرگترین شبکه ارائه خدمات را در اختیار دارد و با اعطای نمایندگی خود در سراسر ایران، خریداران محترم به راحتی می توانند به خدمات پس از فروش شرکت محک دسترسی داشته باشند.

شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی محصولات محک، باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، را با 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می دهد. قیمت باسکول با توجه به امکانات و قابلیت های آن بسیار مناسب است. و شرکت ترازایران شرایطی را فراهم کرده است تا علاوه بر ایجاد بستری امن و مطمئن برای خرید باسکول و یا دیگر محصولات، کاربران به آسانی خدمات پشتیبانی باسکول را دریافت کنند. خدمات پشتیبانی باسکول دربرگیرنده تعمیر باسکول در دوره گارانتی و پس از آن می شود. در کنار خرید اینترنتی باسکول، خریداران می توانند به صورت حضوری از نمایشگاه دفتر مرکزی شرکت ترازایران نیز بازدید کنند تا علاوه بر خریدی بهتر از مشاوره کارشناسان ما نیز استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات یا درباره باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :