دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000

قیمت : 111,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، محصولی ایرانی است و در ردیف باسکول صنعتی و علمکدار قرار می گیرد. باسکول محک به چرخ های معمولی تجهیز شده است و قابلیت جابجایی دارد. چرخ های باسکول دیجیتال از ترمز برخوردار هستند و بدون حرکت در محل قرارگیری خود ثابت می مانند. علاوه بر این موجب می شود باسکول در برابر رطوب محفوظ بماند. باسکول محک چرخدار به صورت باسکولی دیجیتال طراحی و ساخته می شود. باسکول دیجیتال صنعتی قابلیت توزین 1000 کیلوگرم معادل 1 تن را دارد و وزن 1000 کیلویی را با دقت 100 گرم می سنجد. کاربر قادر خواهد بود میزان حساسیت باسکول دیجیتال محک را تا 200 گرم کاهش دهد. دقت 100 گرم باسکول علمکدرا محک در برابر توزین 1 تن بسیار مناسب خواهد بود. باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، از بدنه ای فلزی ساخته شده است. بدنه فلزی باسکول 1 تنی،  مقاومت و کارایی بسیار بالایی دارد و استفاده از رنگ کوره ای موجب افزایش این مقاومت می شود، به انضمام این که می توان باسکول چرخدار را در شرایط گوناگون اقلیمی استفاده کرد. کفه توزین باسکول دیجیتال در اندازه های 1×1 متر و به شکل تخت ساخته می شود. این میزان برای ظرفیت 1000 کیلوگرم مناسب و استاندارد است. هلمک و یا گارد باسکول 13000 محک نیز سبب سهولت در روند توزین خواهد شد. در مرکز کفه اندازه گیری باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، لودسل باسکول قرار دارد. با بهره گیری از یک لودسل، باسکول 1000 کیلویی وزن مواد توزینی را اندازه گیری می کند.

کاربرد صنعتی باسکول دیجیتال چرخدار محک، موجب تجمیع امکانات منوط به این کاربری در باسکول شده است. باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، دارای نمایشگر LED است. نمایشگر باسکول صنعتی روی علمک باسکول سوار شده است. پنل LED کیفیت مشاهده را افزایش می دهد. نمایشگر باسکول محک به نمایش تاریخ و زمان نیز می پردازد. یکی از مزیت های کارای تعبیه شده در باسکول MDS13000  محک، برخورداری از پارسنگ الکترونیکی و صفر خودکار است. کلیدهای عملیاتی پارسنگ الکترونیکی باسکول و صفرکن آن روی صفحه کلید گنجانده شده اند. باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، در کنار توزین، قابلیت شمارش قطعه را دارد و می تواند همزمان به توزین و شمارش بپردازد. باسکول علمکدار صنعتی امکان توزین بیش از ظرفیت استاندارد خود را ندارد و چنانچه باری بیش از 1 تن روی کفه اندازه گیری قرار گیرد، زنگ هشدار اضافه بار فعال خواهد شد. برای توزین بیش از 1000 کیلو، کاربر می تواند از امکان توزین مرحله ای استفاده کند. در توزین مرحله ای باسکول باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، مرحله ای وزن تمامی بارها اندازه گیری می شود و در نهایت باسکول صنعتی به ارائه مجموع توزین خواهد پرداخت. باسکول صنعتی چرخدار محک، به باتری پشتیبان شارژی تجهیز شده است. باتریباسکول دیجیتال موجب افزایش میزان کاربری باسکول می شود. به انضمام این مهم که باسکول 1 تنی محک می تواند با استفاده از آداپتور گنجانده شده در پک باسکول صنعتی چرخدار نیز کار کند.

از طریق پورت های استاندارد تعبیه شده در باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، کامپیوتر و چاپگر خارجی قابلیت اتصال به دستگاه را خواهند داشت. در نتیجه، کاربر در کنار صدور فاکتور قادر خواهد بود به انتقال اطلاعات از باسکول به کامپیوتر نیز اقدام کند و یا داده های ثبت شده از سوی باسکول دیجیتال صنعتی را ذخیره کند. باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین توان سنجش به شمار می رود. شرکت نام برده در سال 1377 محصولات خود را در زمینه تولیدات دستگاه های توزین و اندازه گیری و با نام تجاری محک روانه بازار کرد. محصولات محک به سبب کیفیت بالا و علمکرد فوق العاده در مقام یکی از کالاهای معتبر داخلی به فروش می رسد. قیمت باسکول محک در کنار کیفیت این محصول نیز مزید بر علت است. نمایندگی های گسترده محک، امر دریافت خدمات را برای خریداران محصولات این شرکت بسیار آسان کرده است.

شرکت ترازایران به عنوان نمایندگی رسمی محصولات محک، باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، را به همراه 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می کند. شرکت ترازایران مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش را نیز بر عهده می گیرد. از جمله خدمات پشتیبانی شرکت ترازایران می توان به تعمیر باسکول و توزیع لوازم جانبی باسکول اشاره کرد. خدمات پشتیبانی دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن می شود. در کنار خرید اینترنتی باسکول دیجیتال صنعتی، خریداران محترم می توانند با مراجعه حضوری به نمایشگاه مرکزی ترازایران از نزدیک تنوع محصولات را مشاهده کنند و باسکول مورد نظر را با همکاری کارشناسان مربوطه خریدارای کنند. قیمت باسکول دیجیتال صنعتی محک، در کنار امکانات آن بسیار مناسب و منطقی است. برای چگونگی بهره مندی از خدمات پس از فروش شرکت ترازایران و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، با همکاران ما تماس بگیرید.               

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :