دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، با کاربری صنعتی تولید می شود و در ردیف باسکول دیجیتال علمکدار قرار می گیرد. باسکول محک دیجیتال از نوع فلزی است و کفه اندازه گیری باسکول نیز از نوع فلز ساخته می شود. ساختار فلزی باسکول 1 تنی محک، دستگاه را بسیار مقاوم و مستحکم می کند و در گذر زمان، از کیفیت علمکرد باسکول MDS13000 کاسته نمی شود. اندازه باسکول چرخدار صنعتی دربرگیرنده 120×108×130 سانتی متر است. و اندازه استاندار کفه باسکول دیجیتال نیز معادل 1×1 متر است. باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، با استفاده از پوشش رنگ کوره ای پوشیده شده است و هیمن امر سبب می شود باسکول صنعتی امکان استفاده در شرایط متفاوت اقلیمی را داشته باشد. دمای مناسب برای علمکرد مطلوب باسکول چرخدار دیجیتال 0 تا 40 درجه سانتی گراد است و با توجه به شرایط آب و هوایی ایران بسیار مناسب است. با توجه به تک لودسل بودن باسکول دیجیتال، سرعت توزین بسیار بالاست. چنانچه به محض قرارگیری مواد وزنی روی کفه توزین، وزن به حالت پایدار می رسد. باسکول چرخدار صنعتی می تواند وزن 1000 کیلوگرم برابر با 1 تن را اندازه گیری کند و سنجش وزن با دقت 100 گرم انجام می شود. باسکول علمکدار قادر به توزین بیش از ظرفیت باسکول نیست. برای همین امر، شرکت محک از قابلیت توزین مرحله بهره برده است. باسکول دیجیتال صنعتی می تواند به شکل مرحله به توزین بپردازد و در نهایت مجموع اوزان را محاسبه می کند.

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، از امکانات و مزایای بسیار برخودار است و به نسبت این مزایا، قیمت باسکول بسیار مناسب خواهد بود. باسکول دیجیتال محک از برخی مزایای انتخابی بهره مند است که در هنگام خرید از سوی خریدار اعمال می شود و روی قیمت باسکول تاثیرگذار خواهد بود. باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، در کنار توزین اقلام وزنی از امکان شمارش قطعه نیز برخوردار است و این امکان می تواند به صورت همزمان انجام شود. نمایشگر LED باسکول 1 تنی، می تواند به نمایش 7 کاراکتر عددی بپردازد. نمایشگر باسکول صنعتی روی علمک تعبیه شده است و از دو صفحه نمایش شکل گرفته است که به نمایش وزن و قیمت می پردازند. برای عملکرد بهتر باسکول 1000 کیلویی، کاربر با استفاده از پورت های تعبیه شده روی نمایشگر، باسکول خود را به کامپیوتر و چاپگر خارجی تجهیز کند. در نتیجه، مزیت صدور فاکتور به انضمام انتقال اطلاعات از باسکول دیجیتال به کامپیوتر فراهم می شود. این مزیت با توجه به درخواست کاربر به هنگام خرید باسکول انجام می شود. امکان ثبت قیمت و اطلاعات 10 قلم کالا در حافظه داخلی باسکول چرخدار وجود دارد. بسته به حجم و دامنه کاری استفاده از باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، قابلیت اتصال باسکول به شبکه بدون سیم وجود خواهد داشت. تمامی این امکانات در قیمت باسکول تاثیرگذار هستند.

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، به صورت خودکار عمل پارسنگ را انجام می دهد و این شرایط برای صفرکن باسکول چرخ پاترولی MDS13000 فراهم شده است. منبع تغذیه باسکول 1 تنی محک از دو روش تامین می شود. روش نخست، از راه اتصال آداپتور باسکول به برق است و دیگر استفاده از باتری پشتیبان باسکول و یا به عبارت دیگر بهره گیری از باتری شارژی باسکول صنعتی چرخدار محک است. باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت توزین توان سنجش وارد بازار می شود. شرکت توزین توان سنجش تولیدات خود را با نام تجاری محک توزیع می کند. شرکت محک در شمار بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های توزین و اندازه گیری در داخل قرار می گیرد. شروع فعالیت تولیدی شرکت محک به سال 1377 بر می گردد. در طی این دوران شرکت محک توانسته است با تولید باسکول و ترازوهای کیفی و کمی، نامی معتبر از خود به جایی گذارد. گستردگی نمایندگی های مجاز محک در سراسر ایران نیز مزید بر علت است و این امر سبب شده تا لوازم جانبی باسکول و خدمات پس از فروش محصولات محک به سهولت در اختیار همگان قرار گیرد.

مقاومت و عملکرد محصولات محک از جمله باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است. شرکت ترازایران، در مقام نماینده رسمی محصولات محک، باسکول دیجیتال صنعتی 1 تنی را به همراه چرخ های پاترولی با 24 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می دهد. شرکت ترازایران همواره تلاش کرده است که دست چینی از بهترین محصولات صنعت توزین و اندازه گیری را با بررسی کامل آن ها در دسترس خریداران محترم قرار دهد. برای کسب رضایت مشتریان، شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش نیز فعالیت می کند. توزیع خدمات باسکول دیجیتال محک دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن می شود. در کنار خرید اینترنتی باسکول، می توانید به شکل حضوری نیز از نمایشگاه دفتر مرکزی ما دیدن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، و یا دیگر محصولات و هم چنین چگونگی دریافت خدمات پشتیبانی و پش از فروش با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :