دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم

قیمت : 5,200,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، کاربردی فروشگاهی دارد و برای توزین حجم کم طراحی و ساخته شده است. باسکول 150 کیلوگرم کمری، تفاوت چندانی با وزن 300 کیلوگرم ندارد و تنها تفاوت به میزان اوزان و دقت برمی گردد. باسکول، تولید کشور چین است و نام کمری برای خریداران محصولات توزین و اندازه گیری آشنا و معتبر است. 

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، را در ابتدا از نظر ظاهر و ساختار بررسی می کنیم. بدنه باسکول فروشگاهی کمری از آهن و فلز ساخته شده است و با تکیه بر همین دو متریال، می توان از دوام و استحکام باسکول مطمئن شد. کفه اندازه گیری باسکول دیجیتال فروشگاهی از پوشش گالوانیزه برخوردار است و با اندازه های 30×40 سانتیمتر ساخته می شود. باسکول به شکل علمکدار طراحی شده است و از قسمت علمک می توان باسکول را تا کرد. نمایشگر باسکول روی علمک جا دارد. 

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، با حساسیت 20 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. باسکول دارای یک لودسل است و به محض قرار گیری جسم روی کفه توزین، وزن ثابت می شود. درباره نمایشگر باید اشاره کرد، برای باسکول فروشگاهی علمکدار، نمایشگر از نوع دو طرفه است. به نمایشگر دو طرفه، سوپری نیز گویند، مزیت استفاده از نمایشگر دو طرفه، نظارت همزمان کاربر و متقاضی حین توزین است. نمایشگر سه صفحه ای باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. نمایشگر باسکول دیجیتال فروشگاهی روی علمک قرار دارد. کیبورد باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، در کنار نمایشگر تعبیه شده است و از کلیدهای عملیاتی چون پارسنگ برخوردار است. 

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، را به باتری شارژی تجهیز کرده اند. با این امکان به دو شکل می توان برق منبع تغذیه باسکول علمکدار فروشگاهی را تامین کرد، با استفاده از اتصال باسکول دیجیتال علمکدار به برق شهری و یا استفاده از باتری شارژِی. خریداران می توانند باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، را به همراه 12 ماه گارانتی خریداری کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره باسکول تاشو کمری و دیگر کالاهای عرضه شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :