دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم

قیمت : 6,950,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، همانطور که از نام اش پیداست، محصول شرکت کمری چین است. شرکت کمری چین با توسعه روزافزون کیفی و فنی تولیدات، توانسته است محصولات خود را به دنیا معرفی کند. شرکت کمری در سال 1998، موفق به اخذ تاییده کیفی ISO 9001، شد. باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، از آهن ساخته شده است و ساختار کفه اندازه گیری، متشکل از گالوانیزه است. از ساختار باسکول می توان به مقاومت و استحکام آن پی برد. شرکت کمری باسکول را با کاربری فروشگاهی و حجم سبک طراحی و ساخته است. اندازه باسکول فروشگاهی 40×50 سانتیمتر است و با توجه به کوچکی باسکول، می توان اذعان کرد که فضای چندانی را به خود اختصاص نمی دهد. باسکول تا شو کمری را می توان به راحتی با خود حمل کرد. باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، فاقد چرخ است و روی چهار پایه سوار شده است و در این صورت ثبات باسکول روی زمین چند برابر می شود.  

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، مواد و اقلام را با حساسیت 50 گرم اندازه گیری می کند. با وجود اینکه باسکول دیجیتال فروشگاهی از یه یک لودسل ساخته شده است اما به محض قرارگیری اجسام روی باسکول، وزن آن ثابت و روی نمایشگر نشان داده می شود. نمایشگر باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، با استفاده از پنل LCD ساخته شده است. نمایشگر باسکول تاشو کمری، دارای سه صفحه نمایش است که به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازند. نور پس زمینه تعبیه شده در باسکول دیجیتال فروشگاهی علمکدار کمری، به کاربر اجازه می دهد تا دید بهتری از اعداد نمایشگر داشته باشد. یکی از مزایای باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، نمایشگر دو طرفه باسکول است تا همزمان کاربر و متقاضی بتوانند شاهد روند توزین باشند. نمایشگر باسکول روی علمک آن تعبیه شده است و صفحه کلید نیز که شامل کلیدهای عملیاتی چون پارسنگ، صفرکن و ...هستند در کنار نمایشگر قرار دارد. شرکت کمری چین باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، را مجهز به باتری شارژی پشتیبان کرده است. بدین شکل، علاوه بر تغذیه منبع انرژی باسکول از طریق برق شهری، به هنگام قطع برق و نبود آن، می توان به راحتی و با خیالی آسوده از باسکول علمکدار فروشگاهی استفاده کرد.

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. چنان چه سوالی درباره این باسکول و یا سایر محصولات ارائه شده در ترازایران دارید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :