دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B

قیمت : 92,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، را شرکت CAS کره تولید کرده است. این شرکت به تولید ترازوهای آزمایشگاهی و فروشگاهی در عرصه صنایع توزین و اندازه گیری می پردازد. فعالیت خود در این صنعت را از سال 1983 آغاز کرده است و خیلی زود با اتکا به دانش کیفی و کمی توانست در سال 2014 نام خود را در مقام برند نخست جهان توزین و اندازه گیری ثبت کند. شرکت CAS در طول سال های فعالیت خود، توانست شعار خود را "ما جهان را وزن می کنیم" به حقیقت تبدیل کند و امروزه 70 درصد ترازوهای فروشگاهی و آزمایشگاهی خود را به بیش از 100 کشور دنیا صادر می کند.

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، برای فروشگاه های بزرگ طراحی و ساخته شده است و مجموعه ای کامل و منحصربفرد از یک ترازو دیجیتال فروشگاهی است. در ابتدا از مشخصه های ظاهری ترازو برای توصیف و بررسی آن استفاده می کنیم. ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، یک ترازو بدون علمک است و بدنه ترازو دیجیتال فروشگاهی از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است اما سازه سینی توزین از نوع استیل است و به شکل تخت روی ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، قرار می گیرد. طول و عرض و ارتفاع ترازو دیجیتال رومیزی به ترتیب 18×44×40 سانتیمتر است. نمایشگر LCD ترازو دیجیتال روی صفحه جلویی ترازو قرار گرفته است و کیبورد نیز زیر نمایشگر تعبیه شده است. نمایشگر و کیبورد از پوشش پلاستیکی برخوردارند تا مانع نفوذ مایعات شود. چاپگر داخلی ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، سمت راست ترازو جایی گرفته است. 

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. کالیبراسیون ترازو دیجیتال فروشگاهی CAS، دستی و خارجی است و برای این امر کاربر نیاز به سنگ کالیبره خواهد داشت. ترازو دیجیتال رومیزی با کاربرد فروشگاهی تولید می شود در نتیجه وجود نمایشگر دو طرفه برای ترازوهای فروشگاهی مزیت محسوب خواهد شد. شرکت CAS، نمایشگر ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، را از نوع دو طرفه و یا به اصطلاح اهل فن، سوپری قرار داده است. امکان صدور فاکتور با تعبیه چاپگر داخلی ممکن شده است. همان طور که از نام و نشان ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، پیداست، قابلیت چاپ بارکد و لیبل (برچسب) نیز از مزایای این ترازو فروشگاهی شمرده می شود. کاربر تراز بارکدپرینتر CAS، به آسانی می تواند اطلاعات تمامی کالا از جمله قیمت و توضیحات را به وسیله ترازو ثبت کند چرا که ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، از حافظه 10000 تایی برخوردار است. PS2، USB، ETHERNET و WIFI سبب می شوند تا ترازو به دیگر تجهیزات فروشگاهی مانند صندوق فروشگاهی، کامپیوتر، چاپگر خارجی، بارکدخوان و یا دیگر دستگاه ها متصل شود.

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، با بهره مندی از گارانتی 12 ماهه، روانه بازار می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.            

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :