دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S

قیمت : 21,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، یکی از تولیدات شرکت پند توزین الکتریک به شمار می رود. تخصص اصلی شرکت پند در تولید ترازهای فروشگاهی است. پند سالیان سال با تیکه بر دانش و کیفیت توانسته است در کنار سایر تولیدکنندگان داخلی جایگاه مطلوب و مناسبی را از آن خود کند. ویژگی اصلی محصولات پند را می توان در مقاومت و کارایی بهینه ترازوهای پند جستجو کرد. ساختار بدنه ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، متشکل از فلز و پلاستیک فشرده ABS است تا در مقابل ضربه، فشار و هم چنین شرایط متفاوت اقلیمی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. استفاده از این ساختار در تولید ترازو ، استحلاک ترازو را به پایین ترین میزان خود می رساند و کارایی و بهره وری ترازو را بالا می برد. 29×37 سانتیمتر اندازه های ترازو را شکل می دهند و به سبب کارکرد فروشگاهی ترازو، فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. سینی توزین ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، از جنس استیل است و در دو نوع لبه دار و تخت به بازار عرضه می شود و کاربر بسته به نیاز خود نوع سینی را انتخاب می کند. 

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، دارای علمک است و کیبورد ترازو دیجیتال فروشگاهی روی نمایشگر قرار می گیرد. بیشینه توزین ترازو علمکدار فروشگاهی پند 30 کیلوگرم است و اندازه گیری وزن مواد و اقلام را به دقت 5 گرم انجام می دهد. کالیبراسیون ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، به شکل دستی و خارجی انجام می شود و در واقع برای کالیبراسیون، کاربر نیاز به سنگ کالیبره پیدا خواهد کرد. صفحه نمایشگر ترازو دیجیتال علمکدار با استفاده از فناوری LED ساخته شده است تا وضوح دید و کیفیت نمایش اعداد به بالاترین میزان خود رسد. قیمت، وزن و جمع کل روی صفحه نمایشگر به نمایش در می آیند. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S، امکان توزین پی در پی را دارد و دارای 52 حافظه داخلی و مستقیم برای ثبت اطلاعات کالا و اقلام است. شرکت پند ترازو دیجیتال فروشگاهی را به باتری قابل شارژ داخلی تجهیز کرده است. 

شرکت پند، ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S را با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و هم چنین دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :