دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی

قیمت : 48,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی جدیدترین و مجهزترین ترازوی رادین بوده که به سیستم جدید پشتیبانی از سیمکارت مجهز شده است. این امکان قابلیتی جدید است و برای اولین بار در خاورمیانه توسط شرکت ترازوی رادین (آروین دوساری) ارائه شده است. قابلیت پشتیبانی از سیمکارت در ترازوی رادین این امکان را فراهم می سازد تا مدیر هر فروشگاه خرده فروشی بدون حضور در محل فروشگاه و تنها با یک پیام (SMS) گزارشی از روند کار ترازوی خود در ساعات مختلف روز را دریافت کند. به واسطه وجود سیمکارت در ترازوی سیمکارتی رادین تمامی اطلاعات و گزارش ها مربوط به فروش از قبیل مجموع فاکتورها (تعداد فاکتورها)، مبلغ کل پرداختی توسط مشتری، مبلغ مرجوعی ها و همینطور مجموع وزن اقلام توزین شده تا لحظه ارسال پیام در قالب گزارش بر روی تلفن همراه مدیریت قابل دریافت است. دریافت این گزارش های پیامکی در هر لحظه و هر جایی بدون محدودیت زمانی و مکانی وجود دارد. برای دریافت گزارش پیامکی نیازی به نصب هیچگونه نرم افزار خاصی نبوده و تنها باید سیمکارت را در درگاه مخصوص ترازوی رادین قرار داد. پس از قرار دادن سیم کارت در ترازوی سیمکارتی رادین و فشردن کلید گزارش تعبیه شده بر روی ترازوی رادین گزارش فروش لحظه ای را دریافت کرد. این قابلیت در ترازو سیمکارتی رادین شبیه به گزارش تراکنش بانکی است که تراکنش های مربوط به حساب بانکی در قالب پیامک برای مشتری ارسال می شود. هزینه ماهانه گزارش های پیامکی ترازوی رادین بسیار اندک بوده و در حدود 5 هزار تومان در ماه است که مبلغی بسیار ناچیز در قبال دریافت این خدمت بسیار ارزشمند است.

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی کاملاً شبیه به ترازوی 8800 رادین است. به غیر از درگاه سیمکارت در بقیه موارد و امکانات با این مدل یکسان هستند. بیشترین ظرفیت توزین در ترازوی سیمکارتی رادین همانند مدل 8800 به اندازه 70 کیلوگرم و کمترین مقدار قابل توزین نیز 100 گرم است. میزان دقت در سنجش وزن کالا و اقلام در ترازوی رادین به اندازه 10 گرم تعیین شده که البته این میزان دقت در مقادیر 2، 5 و 20 گرم قابل تغییر و تنظیم است. ترازو سیمکارتی رادین از تعداد 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیرمستقیم برای ثبت اطلاعاتی از قبیل نام کالا، قیمت کالا، تخفیف و... برخوردار است. بدنه ترازوی رادین کاملاً از فلز ساخته شده است. این مدل از ترازوی سیم کارتی رادین نمونه ای از ترازویی علمک دار است که نمایشگر، کیبورد و پرینتر بر روی علمک تعبیه شده است. چنین ترازویی را برای میادین میوه و تره بار بیش از مکان های دیگر توصیه کرده اند. دو نمایشگر LED و LCD برای ترازوی پرینتردار رادین تعبیه شده است. نمایشگر LED ترازوی علمک دار رادین در سه قسمت مجزا به نمایش قیمت، وزن و قیمت کل کالا می پردازد. صفحه نمایش LCD ترازو رادین علاوه بر نمایش اطلاعات مندرج در فاکتور، پیام های ارسال شده از طریق سرور به ترازو را نمایش می دهد. پورت های USB، RS 232، PS 2 و Cash موجود در ترازوی سیمکارتی رادین امکان اتصال ترازوی رادین را با دستگاه های جانبی از جمله کامپیوتر، کارت خوان، بارکد خوان و کشوی پول به وجود آورده است. از طریق پورت USB موجود در ترازوی سیم کارت دار رادین می توان ترازوی پرینتر دار رادین را بروزرسانی کرد و با اتصال فلش حافظه را تا 4 گیگابایت ارتقا داد. چاپگر حرارتی ترازوی رادین با سرعتی به اندازه 70 میلیمتر بر ثانیه می تواند فاکتور فروش و همچنین دو نوع بارکد سطری و تجمیعی را چاپ کند.

شاخص ترین قابلیت های ترازو رادین پشتیبانی از سیمکارت و همچنین اتصال ترازوی رادین به دستگاه های دیگر است. خرید ترازوی سیم کارتی رادین تنها باید از طریق مرکز مجاز و نمایندگی ترازوی رادین انجام شود. چراکه فقط در فروشگاه مجاز می توان از گارانتی معتبر و واقعی بودن قیمت ترازوی سیم کارتی رادین اطمینان خاطر داشت.

ویژگی های ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی

کشور سازنده: ایران
نوع کاربری: ترازو فروشگاهی
ظرفیت: 70 کیلوگرم
دقت توزین: 10 گرم (2 گرم _ 5 گرم _ 20 گرم)
نوع نمایشگر: LED _ LCD
ابعاد سینی: 53×40 سانتیمتر
حافظه مستقیم: 70
حافظه غیر مستقیم: 100.000
چاپگر
چاپ فاکتور
چاپ بارکد
گزارش گیری
پارسنگ
پشتیبانی از سیم کارت
اتصال به کامپیوتر 
اتصال به بارکد خوان 
اتصال به کارتخوان
اتصال به کشوی پول

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :