دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، در شمار تولیدات شرکت کیا قرار می‌گیرد. شرکت چینی کیا با روانه تولیدات خود به بازار داخلی توانسته است رضایت مشتریان ایرانی را جلب کند. شرکت کیا تولیدکننده ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی است. ترازوهای کیا قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی و آزمایشگاهی را دارند. عملکرد سریع و کیفیت بالای ترازوهای کیا موجب تمایز آن‌ها با دیگر ترازوهای هم رده در بازار شده است. شرکت ترازایران –نماینده عرضه ترازو کیا- ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، را به همراه 12 ماه تضمین روانه بازار می‌کند. علاوه بر پذیرش و ارائه خدمات کیفی و فنی در دوره تضمین، به عرضه خدماتی چون تعمیر ترازو و پشتیبانی آن پس از زمان تضمین نیز می‌پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به چگونگی استفاده از خدمات و یا ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، را می‌توان روی دو ظرفیت و حساسیت تنظیم کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا می‌تواند در محیط‌های آزمایشگاهی هم کارایی داشته باشند. ترازو دیجیتال می‌تواند به توزین وزنی برابر با 5 کیلوگرم به همراه دقت 1 گرم و یا توزین 10 کیلوگرم با دقت 2 گرم بپردازد. در اصطلاح به چنین ترازویی، ترازو دو رنجه اطلاق می‌شود. استفاده از پلاستیک فشرده ABS در ساخت ترازو دیجیتال آزمایشگاهی سبب افزایش مقاومت و کاهش استهلاک آن شده است. ترازو در اندازه‌های 7×20×26 سانتی‌متر ساخته می‌شود و ویژگی کامپکت برخوردار است. کامپکت به معنای انسجام و پیوستگی ترازو خواهد بود، چنانچه با توجه به وزن 1.5 کیلوگرمی ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، قابلیت جابجایی را دارد و فضای چندانی را برای قرارگیری لازم ندارد. کفه اندازه‌گیری از نوع استیل ضدزنگ است و در اندازه‌های 17.5×17.5 سانتی‌متر تولید می‌شود. لبه‌های سینی مربعی ترازو 90 درجه نیستند و به شکل خمیده طراحی شده‌اند و از لبه‌های تیز و زمخت دوری شده است. در ساخت نمایشگر ترازو دیجیتال، از پنل LCD استفاده کرده‌اند و نور پس زمینه آبی کیفیت مشاهده را در فضای کم نور و تاریک بالا می‌برد. هر چند می‌توان نور پس زمینه را به‌وسیله دکمه Ligh  روشن یا خاموش کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، می‌تواند مواد وزنی را با 4 واحد اندازه‌گیری بسنجد. واحدهای توزین شامل G، KG، LB و OZ هستند. تغییر واحد وزنی با فشردن دکمه Unit  انجام می‌شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، پس از 1 دقیقه کارکرد خاموش می‌شود. این مزیت موجب می‌شود تا بهره‌وری و دوام باتری ترازو افزایش پیدا کند و انرژی را تا اندازه‌ای ذخیره کرد.صفحه کلید ترازو دو رنجه کیا متشکل از چهار کلید عملیاتی است. کلید روشن/خاموش،Unit  (برای تغییر واحد اندازه‌گیری استفاده می‌شود.)، Light و Tare (پارسنگ الکترونیکی) در کنار نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، چیده شده‌اند. پاره‌سنگ الکترونیکی از مزیت‌های ترازو دیجیتال آزمایشگاهی محسوب می‌شود. کفه توزین و لودسل ترازو گرمی کیا از محافظ برخوردارند. محافظ سبب می‌شود گردوغبار ناشی از محیط اختلالی در روند توزین به وجود نیاورد. ترازو از قیمت مناسبی نسب به امکانات و ساختار و عملکرد خود برخوردار است. تمامی خدمات و لوازم جانبی ترازوهای چینی کیا در بازار موجود هستند. کاربر برحسب نیاز خود میزان ظرفیت و دقت ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، را مشخص می‌کند. منبع تغذیه ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی را با استفاده از آداپتور موجود در پک ترازو و اتصال آن به برق شهری تأمین می‌شود علاوه بر این امکان، کاربر می‌تواند با 4 باتری قلمی نیز ترازو آزمایشگاهی را تأمین کند. درنتیجه، به هنگام فقدان برق می‌توان با خیالی آسوده از ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، بهره جُست.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :