دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. شرکت کیا توانسته است با تولید کیفی و کمی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی و تجهیز آن ها به قابلیت های کاربری امور صنعتی و آزمایشگاهی، نظر خریداران ایرانی را به خود جلب کند و برای خود جایگاه مناسبی را فراهم آورد. ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL کیا را می توان در امور صنعتی و آزمایشگاهی به کار گرفت. 

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL، با ظرفیت 1000 گرم، معادل 1 کیلوگرم وزن مواد را با حساسیت 0.01 (یک صدم گرم) اندازه گیری می کند. بیشتر ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی شرکت کیا از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده اند و سینی توزین نیز از جنس استیل ضدزنگ تولید می شود و این امر شامل ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، می شود. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به شکل کامپکت طراحی و ساخته خواهد شد. ابعاده ترازو شامل 4.5×15×21.5 سانتی متر است. سینی استیل ترازوی دیجیتال یک صدم گرمی کیا، در قالب مربع و در اندازه های 13.5×13.5 سانتی متر روی لودسل ترازو آزمایشگاهی قرار می گیرد. ترازو گرمی کیا در دو زنگ سفید و خاکستری وارد بازار می شود.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، یکی از مدل های سری BL و این سری بالغ بر 3 مدل را در بر می گیرد. کارایی و امکانات سری BL به صورت مشابه در همه مدل های این سری از ترازو چینی کیا تعریف شده است. ترازوهای دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی BL صرفا در میزان ظرفیت و دقت با یکدیگر متمایزند. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، از پنل LCD در ساخت نمایشگر خود استفاده کرده است. با بهره گیری نور پس زمینه آبی، کیفیت مشاهده ترازو را افزایش داده اند. ترازو دیجیتال یک صدم گرمی کیا توزین را با واحدهای متنوع اندازه گیری همچونG، CT، LB، OZ، DR، GN، OZT، DWT، MM، TL.J،  TL.T، TL.H، T انجام می دهد، دکمه Unite ترازو می تواند نوع واحد اندازه گیری را تغییر دهد. ترازو گرمی کیا به صورت اتوماتیک پارسنگ می کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، می تواند به شمارش قطعه بپردازد. در میان کلیدهای صفحه کلید، دکمه Pcs برای همین منظور تعبیه شده است. ترازو دیجیتال قطعه شمار، خودکار خاموش می شود البته باید اشاره کرد از دکمه ای جدا برای این کار برخوردار است اما برای افزایش طول عمر باتری و راندمان کاری ترازو و هم چنین ذخیره انرژی، چند ثانیه پس از توزین، ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL، به صورت خودکار خاموش می شود. در میان پک ترازو یک عدد آداپتور گنجانده شده است اما برای ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا، امکان عملکرد با 6 عدد باتری قلمی نیز وجود دارد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، تاییده های بسیاری را با خود به همراه دارد برای نمونه می توان به تایید کیفی CE و ROHS اشاره کرد. شرکت ترازایران نمایندگی عرضه ترازوهای کیا را بر عهده دارد و ترازو آزمایشگاهی کیا 0.01 گرم مدل BL، را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت ترازایران به ارائه خدمات کیفی و فتی از جمله تعمیر ترازو در دوره گارانتی و پس از آن نیز می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترازوهای دیجیتال صننعتی آزمایشگاهی کیا و یا دیگر ممحصولات معرفی شده در سایت ترازایران، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.           

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :