دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، تولید کشور چین است و اسمبل آن در ایران انجام می شود. ترازوهای کیا در مقایسه با دیگر تولیدات مشابه چینی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. و بر حسب امکانات در نظر گرفته شده برای ترازوهای کیا، قیمت های بسیار مناسبی دارند. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، به عنوان یک ترازوی آزمایشگاهی و دیجیتال وارد بازار می شود. کاربری ترازو مشخص است. کاربرد آزمایشگاهی ترازو، قابلیت شمارش قطعه را نیز برای این ترازو به همراه دارد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا فاقد لودسل است و به جای آن از تکنولوژی الکترومگنتیک استفاده کرده اند. به هنگام توزین الکترومگنتیک در مقایسه با لودسل، سرعت بیشتری دارد.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، می تواند وزنی برابر با 300 گرم را اندازه گیری کند. بدنه ترازو قطعه شمار آزمایشگاهی از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و در ساخت سینی اندازه گیری از استیل ضد زنگ استفاده کرده اند. اندازه کفه توزین به میزان 80 میلی متر است و طول و عرض و ارتفاع ترازو آزمایشگاهی کیا 350×240×340 میلی متر، هستند. شرکت تولیدکننده، برای ترازو دیجیتال قطعه شمار آزمایشگاهی از محفظه توزین استفاده کرده است. نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، روبروی ترازو واقع شده است و در ساخت آن از پنل LCD استفاده کرده اند و با تجهیز نمایشگر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به نور پس زمینه، مشاهده در فضای کم نور و تاریک را امکان پذیر کرده اند. صفحه کلید ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، زیر نمایشگر تعبیه شده اند و چیدمان صفحه کلید جلوه زیبایی به ترازو آرمایشگاهی کیا بخشیده است. کلیدهای عملیاتی مانند دکمه پارسنگ و کالیبره و ...صفحه کلید را شکل می دهند.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، به مدت 5 ثانیه عمل تثبیت وزن را انجام می دهد اما کاربر با استفاده از بخش تنظیمات قادر خواهد بود میزان سرعت توزین را تنظیم کند. این تنظیمات شامل تغییر حساسیت توزین نیز می شود. ترازو دیجیتال کیا به پورت های RS 232 و USB مجهز است و کاربر می تواند ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، به کامپیوتر متصل کند. برای ترازو آزمایشگاهی کیا، کالیبره به صورت دستی و خارجی انجام می شود و برای کالیبراسیون ترازو نیاز به سنگ کالیبره خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، را می توانید با 12 ماه گارانتی و هم چنین 10 سال خدمات پس از فروش تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا سایر کالاهای ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :