دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220

قیمت : 83,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، از تولیدات کشور چین محسوب می شود. ترازوهای آزمایشگاهی کیا در مقایسه با برندهای مشابه از قیمت های بسیار مناسبی برخوردارند و هم چنین ارزش ترازو نسبت به امکانات و قابلیت های آن و قیمت ترازو آزمایشگاهی معقول به نظر می رسد. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، با کاربردی آزمایشگاهی و صنعتی طراحی و ساخته می شود. ترازو 0.1 میلی گرم کیا با ظرفیت 220 گرم به اندازه گیری وزن مواد و اقلام می پردازد. آلیاژ آلمینیوم، ساختار بدنه ترازو را شکل می دهد. طول و عرض و ارتفاع ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به ترتیب 350×330×215 میلی متر است. وزن ترازو دیجیتال حدود 5750 گرم خواهد بود. بدنه ترازو آزمایشگاهی کیا در مقابل ضربه و فشار مقاومت کافی دارد و در گذر زمان کمترین استحلاک را تجربه می کند.

کفه توزین ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، از جنس استیل ضدزنگ و برابر با 80 میلی متر است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی دارای محفظه توزین است و از سه جهت امکان دسترسی به سینی توزین را دارد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، امکان شمارش قطعه را نیز دارد و با استفاده از کلید Count تعبیه شده روی صفحه کلید می توان به شمارش قطعات پرداخت. ترازو دیجیتال قطعه شمار، توانایی توزین واحد های مختلف وزن چون G، CT و OZ را دارد. شرکت کیا در ساخت ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، از لودسل استفاده نکرده است و جای آن از فناوری الکترومگنتیک بهره جسته است. سرعت توزین با استفاده از تکنولوژی الکترومگنتیک بسیار بالاتر از لودسل است. نمایشگر مانند دیگر ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی روبروی ترازو قرار گرفته است و با استفاده از پنل LCD ساخته شده است، در کنار آن نور پس زمینه را نیز به دیگر امکانات ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا اضافه کرده اند تا در فضای تاریک و کم نور، کیفیت دید به بالاترین میزان خود رسد و گرداگرد نمایشگر، کلیدهای عملیاتی قرار دارند. برخورداری ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، به پورت RS 232، سبب می شود تا اتصال ترازو آزمایشگاهی کیا به کامپیوتر ممکن باشد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220 به همراه آداپتور و سنگ کالیبره 200 گرمی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی و صنعتی کیا با گارانتی 12 ماهه و هم چنین خدمات پس از فروش 10 ساله وارد بازار می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و دیگر کالاهای عرضه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :