دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1

قیمت : 3,950,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، از سوی شرکت کیا تولید می شود. ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا از کشور چین وارد ایران می شوند. کیفیت و کارایی ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا بر همکان مسلم است و به سبب دقت بالای توزین و هم چنین جمع آوری امکانات لازمه برای ترازو توانسته است نظرهای بسیاری را به سوی خود جلب کند. ترازو آزمایشگاهی BL1 در 7 مدل به بازار معرفی شده است. در اینجا به بررسی و توصیف ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1 می پردازیم. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی BL1 یک دهم گرم، خود در دو مدل با اوزان متفاوت تولید می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، با ظرفیت 3 کیلوگرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند و حساسیت ترازو دیجیتال روی 0.1 گرم (یک دهم گرم) تنظیم شده است. ساختار ظاهری ترازو 1 دهم گرمی کیا، با استفاده از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و کفه اندازه گیری به دلیل کاربرد صنعتی و آزمایشگاهی ترازو، از نوع استیل ضدزنگ است. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، در اندازه های 21.5×15×4.5 سانتیمتر تولید می شود و کفه توزین نیز در ابعاد 13.5×13.5 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. خصیصه مشترک ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی چینی کیا، توان توزین در واحدهای گوناگون اندازه گیری است و این امر صرفا در کمیت موضوع با یکدیگر تفاوت دارند. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، قادر است در واحدهای G، CT، LB، OZ، DR، GN، OZT، DWT، MM، TL.J، TL.T، TL.H، T به اندازه گیری وزن مواد بپردازد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، به شکل رومیزی طراحی شده است و با در نظر گرفتن ابعاد ترازو دیجیتال، فضای چندانی را اشغال نخواهد کرد. نمایشگر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با بهره گیری از پنل LCD ساخته می شود و با تعبیه نور پس زمینه آبی، وضوح مشاهده را افزایش می دهد. 4 کلید عملیاتی کنار نمایشگر ترازو دیجیتال گرمی کیا قرار گرفته است که شامل کلیدهای Unit، Tare، Pcs و On/Off می شوند. ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، می تواند به شمارش قطعه بپردازد. ترازو قطعه شمار کیا، در دو زنگ سفید و خاکستری تولید می شود. سرعت توزین از سوی ترازو دیجیتال یک دهم گرمی بسیار بالاست و عملکرد فوق العاده پیشرفته ای دارد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، برای افزایش عمر باتری ترازو و هم چنین ذخیره انرژی، چند ثانیه پس از عملکرد، ترازو دیجیتال به صورت خودکار خاموش می شود. این امکان برای کاربر وجود دارد که با استفاده از بخش تنظیمات می تواند آن را تغییر دهد. ترازو  یک دهم گرمی دیجیتال از پارسنگ الکترونیکی برخوردار است. علاوه بر آداپتور موجود در پک ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، می توان ترازو را با 6 عدد باتری قلمی فعال کرد. کاربران میی توانند ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا را با 12 ماه گارانتی از شرکت ترازایران خریداری کنند. شرکت ترازایران علاوه بر ارائه خدمات کیفی و فنی در امر ترازو و باسکول، به تعمیر ترازو نیز می پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، و هم چنین دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :