دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، به عنوان ترازوی صنعتی آزمایشگاهی طراحی و تولید و از سوی شرکت چینی کیا روانه بازار می شود. تولید تخصصی شرکت چینی کیا سبب شده است تا کارایی، امکانات و کیفیت ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی این شرکت رشد روز افزون داشته باشد. ترازو دیجیتال کیا، دقتی فوق العاده به هنگام توزین دارد. ترازو های گرمی کیا از آلیاژ آلمینیوم ساخته می شوند و کفه توزین از نوع استیل ضدزنگ خواهد بود. مجموع این متریال، کیفیت و مقاومت ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا را افزایش می دهد. ترازو به شکل رومیزی طراحی شده است و بیشینه توزین ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، برابر با 5 کیلوگرم است و با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) است. ترازوهای BL1 دارای تنوع توزین هستند اما در ابتدا به ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، می پردازیم.

 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، از نمایشگر LCD بهره مند است و همراه شدن نمایشگر به نور پس زمینه و فراهم آوری استفاده از ترازو در فضای کم نور و تاریک، بهره وری از ترازو را بالا برده است. دکمه Mode برای تغییر واحد وزنی، در دسته صفحه کلید قرار گرفته است. از جمله واحدهای اندازه گیری از سوی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، می توان به G، CT، LB، OZ، DR، GN، OZT، DWT، MM، TL.J، TL.T، H.T اشاره کرد. دکمه Unit روی ترازو برای تغییر واحدهای اندازه گیری تعبیه شده است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا پس از انجام توزین برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هم چنین افزایش طول عمر باتری ترازو به خاموشی حودکار تجهیز شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، به پارسنگ اتوماتیک مجهز شده است و با فشردن دکمه Tare این امر ممکن می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، در اندازه های 21.5×15×4.5 سانتی متر ساخته می شود و کفه توزین نیز در ابعاد 13.5×13.5 سانتی متر، در نظر گرفته شده است. این اندازه ها در هر دو مدل رعایت شده است. ترازو گرمی کیا علاوه بر برخورداری از  آداپتور همراه می توان با 6 عدد باتری قلمی منبع تغذیه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را تامین کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، در دو رنگ سفید و خاکستری تولید می شود. یکی دیگر از مزیت های ترازو 1 دهم گرمی، امکان شمارش قطعه است و باید ترازو را یک ترازوی قطعه شمار خواند. ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازوهای کیا، ترازوی فوق را به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می کند. شرکت ترازایران به ارائه خدمات فنی و کیفی از جمله تعمیر ترازو می پردازد. این خدمات شامل دوره گارانتی و پس از آن نیز می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.              

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :