دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا محسوب می شود. شرکت چینی کیا منحصرا به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می پردازد. کارایی و کیفیت ترازوهای کیا سبب شده بخشی از بازار داخلی را از آن خود سازد و رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.  برای شناخت این محصول ابتدا به بررسی ساختار ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2 می پردازیم.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، از بدنه آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و ابعاد آن 8.3×17.5×26 سانتی متر است. به راحتی می توان ترازو را جابجا کرد و به شکل کامپکت طراحی و تولید می شود. کفه توزین استیل ضدزنگ 18×18 سانتی متری ترازو دیجیتال به شکل مربع روی لودسل قرار می گیرد. دمای مورد نیاز برای عملکرد بهتر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد خواهد بود و با شرایط اقلیمی ایران سازگاری خواهد داشت. نمایشگر LCD ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با نور پس زمینه آبی کیفیت مشاهده را برای کاربر افزایش می دهد. ترازو BL2 به دو نمایشگر تجهیز شده است و کاربر قادر خواهد بود نمایشگر دوم را برای ترازو یک دهم گرمی کیا برگزیند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، را می توان به دو شکل استفاده کرد. علاوه بر روشن شدن ترازو با آداپتور گنجانده شده در پک ترازو، با استفاده از 4 عدد باتری فلمی نیز می توان ترازو را روشن کرد و به توزین پرداخت. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، دارای کلیدهای کاربردی است. می توان به دکمه Mode اشاره کرد، کارایی این دکمه منوط به تغییر واحد وزنکشی در ترازو است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی قابلیت اندازه گیری در 13 واحد وزنی را دارد. اندازه گیری در واحدهای متنوع یکی از خصایص مشترک ترازوهای دیجیتال کیا به شمار می رود. دکمه Pcs برای شمارش قطعات تعبیه شده است. ترازو قطعه شمار یک دهم گرمی کیا از سرعت عمل بسیار بالایی بهره مند است و به محض قرارگیری مواد روی کفه اندازه گیری، توزین انجام می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، با ظرفیت 10 کیلوگرم به سنجش وزن می پردازد. سنجش ترازو با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) انجام می شود. به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه Tare پارسنگ برای ترازو دیجیتال قطعه شمار انجام می شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، به صورت خودکار اندکی پس از سنجش وزن خاموش می شود. البته این امکان برای کاربر فراهم شده است تا به کمک بخش تنظیمات بتواند زمان خاموشی را تغییر داد. مزیت بهره گیری از این فناوری در ترازو آزمایشگاهی کیا، افزایش طول عمر باتری ترازو و بهره وری آن است. برای کاهش ضریب خطای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، در کنار صفحه کلید، حباب تراز قرار دارد. با بهره جویی از حباب تراز می توان از سطح هموار ترازو اطمینان داشت. میان حباب قطره آبی وجود دارد، اگر قطره در مرکز حباب قرار گیرد به معنای تراز کامل است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، از سوی نمایندگی عرضه محصولات کیا با عنوان ترازایران وارد بازار می شود و می توانید ترازو صنعتی آزمایشگاهی گرمی کیا را به همراه 12 ماه گارانتی تهیه کنید. شرکت ترازایران علاوه بر ارائه محصول به عرضه خدمات فنی و کیفی از جمله تعمیر ترازو نیز می پردازد. خدمات و پشتیبانی محصول شامل دوره گارانتی و پس از آن خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، و دیگر محصولات معرفی شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.           

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :