دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، همان طور که از نام ترازو پیداست، شرکت چینی کیا ترازو آزمایشگاهی و صنعتی 1 دهم گرم را روانه بازار می کند. آنچه ترازو آزمایشگاهی کیا را از سایر ترازوهای مشابه متمایز می کند، تولید تخصصی ترازوهاست. شرکت کیا صرفا به تولید ترازوهای گرمی در ظرفیت های متنوع می پردازد. خاصه پرداختن به هر فنی یا امری سبب افزایش کیفیت و کمیت آن می شود. تبلور این نمونه را می توان در ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا مشاهده کرد. ارزش گذاری تراز نیز بر اساس امکانات به کار رفته در ترازو بسیار معقول و مناسب است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، یکی دیگر از مدل های تولید شده در سری KEM است. سری KEM با 3 مدل به کاربران معرفی شد. ظرفیت و دقت های مختلف تنها وجه تمایز ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی سری KEM قلمداد می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، قابلیت اندازه گیری وزن تا 20 کیلوگرم را دارد و این سنجش با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) انجام می شود. از ترازو می توان در محیط های آزمایشگاهی و صنعتی استفاده کرد. در ابتدا به خصوصیات ظاهری ترازو 1 دهم گرمی کیا می پردازیم. ترازو شباهت بسیاری به دیگر تولیدات سری KEM دارد، چنانکه ساختار بدنه متشکل از آلیاژ آلمینیوم است و سینی استیل ضدزنگ ترازو دیجیتال ظاهری شکیل به ترازو می بخشد. استحکام ترازو با استفاده از متریال استفاده شده افزایش پیدا می کند و کیفیت ترازو و بهره وری آن را در طول زمان حفظ می شود. ابعاد ترازو 21×31.6 سانتی متر و کفه توزین برابر با 18×19.7 سانتی متر است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، از قابلیت ها و امکانات بسیاری بهره مند است. از جمله قابلیت های کارای ترازو دیجیتال آزمایشگاهی امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر است و می توان به ثبت، ذخیره و چاپ داده های توزین پرداخت. کاربر با بهره گیری از دکمه های تعبیه شده روی ترازو مانند Pcs و یا Mode می تواند قابلیت شمارش قطعه را به کاربری های ترازو اضافه کند و یا نوع عملکرد را تغییر دهد مانند گرفتن درصد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، باید دارای 3 عملکرد دانست، شمارش قطعه، درصد گیری و وزنکشی. این قابلیت ها برای یک ترازو دیجیتال آزمایشگاهی یا ترازو دیجیتال صنعتی فوق العاده خواهند بود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، دارای باتری قابل شارژ است هرچند آداپتور ترازو گرمی کیا نیز از جمله ملحقات ترازو محسوب می شود و به دو شکل می توان از ترازو دیجیتال قطعه شمار استفاده کرد. برای افزایش طول عمر باتری ترازو و استحلاک کمتر آن، ترازو اندکی پس از توزین به صورت خودکار خاموش می شود، در کنار این مزیت، امکان تنظیم این عملکرد برای کاربر فراهم شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، با وزن تقریبی حدود 3 کیلوگرم امکان جابجایی آسان را پیدا می کند.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود. شرکت ترازایران مسئولیت خدمات پس از فروش را از نظر کیفی و کمی بر عهده می گیرد. عرضه این خدمات شامل تعمیر ترازو در دوره گارانتی و پس از آن خواهد بود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی تهیه ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM، و یا دیگر محصولات ارائه شده با همکاران ما در تراز ایران تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :