دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01

قیمت : 2,950,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، محصولی چینی است و از سوی شرکت کیا تولید می شود. فراگیری محصولات کیا در ایران به سبب کیفیت، ساختار و دقت بالای ترازوهای کیا است و علاوه بر این کاربری صنعتی و آزمایشگاهی تمامی تولیدات نیز می تواند مزید بر علت باشد. بیشتر محصولات کیا از خصیصه ها و امکانات مشابه ای برخوردارند و آنچه ترازوها را از یکدیگر متمایز می کند ظرفیت و حساسیت آن ها خواهد بود. رابطه منطقی میان امکانات و کارایی ترازو با قیمت ترازوهای کیا وجود دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، از سوی شرکت ترازایران -نماینده عرضه ترازوهای چینی کیا- به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. فعالیت شرکت ترازایران در بررسی و عرضه محصولات توزین و اندازه گیری و اتوماسیون خلاصه نمی شود و در کنار این مهم به ارائه خدمات فنی و کیفی مانند تعمیر ترازو و دیگر محصولات و پشتیبانی نیز می پردازد. پشتیبانی و تعمیر ترازو علاوه بر دوره گارانتی، پس از آن را نیز در برمی گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، هم چون بسیاری از تولیدات امروزی از پلاستیک فشرده ABS ساخته می شود. استفاده از این متریال صرفا برای افزایش مقاومت ترازو در برابر فشار و ضربه است. ترازوهای چینی کیا را می توان در مشاغل صنعتی و آزمایشگاهی به کار گرفت. سینی ترازو دیجیتال از استیل ضد زنگ و در ابعاد 16×15 سانتیمتر، ساخته می شود و به شکل تخت روی لودسل ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، را می پوشاند. اندازه ترازو اصلی برابر با 16×18.5 سانتیمتر است و وزنی حدود 500 گرم دارد. مدل KS01، در سه مدل راهی بازار می شوند که تمامی آن ها تنها از ظرفیت های متنوع برخوردارند و در سایر موارد تا اندازه ای مشابه یکدیگر هستند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، با ظرفیت های 2، 3 و 5 کیلوگرم تولید می شود. حساسیت توزین در سه مدل به صورت یکسان و با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) تنظیم می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KS01، با ظرفیت 5 کیلوگرم را می توان با دقت 1 گرم هم تهیه کرد. تنوع واحدهای اندازه گیری برای ترازو دیجیتال کیا امری بدیهی است. ترازو آزمایشگاهی می تواند با استفاده از واحدهای G، OZ، OZT  و DWT به اندازه گیری وزن مواد بپردازد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01 دارای صفحه نمایش LCD مجهز به نور پس زمینه آبی است. با توجه به این امکان، کیفیت مشاهده اعداد و کاراکترهای روی صفحه نمایش، افزایش پیدا می کنند. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا، 3 دقیقه پس از انجام توزین، خودکار خاموش می شود. با توجه به بخش تنظیمات ترازو گرمی، می توان این قابلیت را فعال یا غیر فعال کرد. هر چند فعال بودن این مزیت سبب افزایش طول عمر باتری ترازو آزمایشگاهی کیا و هم چنین صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، شامل کلیدهای عملیاتی مهم مانند On/Off، Mode، Tare، Hold، Pcs است. برای کالیبراسیون ترازو یک دهم گرم می بایست ترازو را در حالت کالیبریت قرار داد. در ترازو دیجیتال ازمایشگاهی کیا، دکمه Mode برای تغییر واحد اندازه گیری تعبیه شده است. برای توزین دقیق تر، ترازو به پارسنگ الکترونیکی مجهز شده است و Tare برای همین امر خواهد بود. کاربر می تواند وزن ثبت شده از سوی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، را قفل کند و برای این کار باید از دکمه Hold استفاده کند.

مدل KS01 با ظرفیت 3 کیلوگرم از قابلیت شمارش قطعه نیز بهره مند است. کاربر بسته به نیاز خود یکی از مدل ها را می تواند انتخاب کند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01، با استفاده از آداپتور موجود در پک ترازو منبع تغذیه خود را تامین می کند و در کنار این موضوع ترازو دیجیتال گرمی می تواند با بهره جویی از باتری کتابی V9 نیز کار کند.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :