دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL

قیمت : 16,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، محصولی چینی است و از سوی شرکت کیا تولید می شود. شرکت کیا در عرصه تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی فعالیت می کند. ترازوهای شرکت کیا توانسته اند با ساختاری محکم و کیفیت عملکرد ترازوها، رضایت مشتریان ایرانی را جلب کنند. ترازوهای کیا را می توان در مشاغل صنعتی و آزمایشگاهی استفاده کرد. شرکت کیا، ترازو سری KSL را در 4 مدل به بازار معرفی کرده است. ترازوهای سری KSL از نظر امکانات شبیه هم هستند اما در میزان ظرفیت، حساسیت و اندازه کفه توزین با یکدیگر متفاوتند.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، با ظرفیت 10 کیلوگرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. از ترازو می توان در محیط های کارگاهی و آزمایشگاهی استفاده کرد. ترازو 0.1 گرم کیا، به عنوان ترازوی قطعه شمار در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با استفاده از دکمه Count می توان به شمارش قطعه پرداخت. بدنه ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، در برابر ضربه و فشار مقاوم است و می توان از آن در شرایط گوناگون آب و هوایی استفاده کرد. کفه توزین ترازو دیجیتال آزمایشگاهی از نوع استیل ضد زنگ است و در ابعاد 190×159 میلی متر ساخته می شود. ترازو یک دهم گرم کیا را باید یک ترازو آزمایشگاهی و صنعتی  تمام عیار دانست. شرکت چینی کیا ترازو را به صفرکن خودکار تجهیز کرده است و علاوه بر این به پارسنگ اتوماتیک نیز مجهز است. دکمه های Tare و Zero برای همین کار در نظر گرفته شده اند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، علاوه بر برخورداری از دکمه خاموش/روشن در کیبورد ترازو، از یک کلید مجزا نیز بهره مند است. ترازو دیجیتال رومیزی کیا یک محفظه توزین دارد تا سینی توزین در برابر گرد و غبار حفظ شود و خللی در روند توزین به وجود نیاید. محفظه توزین ترازو آزمایشگاهی کیا، دارای 3 در است تا کاربر به راحتی بتواند به کفه اندازه گیری دسترسی داشته باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، می تواند به اندازه گیری 16 واحد وزنی بپردازد. واحدهایی از جمله G, OZ, LB, DWT, OZT, CT, TLT, TLH, TLJ, GN, DR, MM, TOLA, GSM, TAR, TMR می تواند از سوی ترازو گرمی چینی کیا اندازه گیری شود. دکمه Unit برای تغییر واحد اندازه گیری روی کیبورد ترازو تعبیه شده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، سنسورهای بسیار حساسی دارد و بلافاصله پس از قرار گیری مواد روی کفه اندازه گیری وزن تثبیت شده نمایش داده می شود. حباب تراز تعبیه شده در کنار کیبورد ترازو، کمک می کند تا از قرارگیری ترازو روی سطح صاف اطمینان داشته باشیم. اگر قطره آب در مرکز حباب باشد به این معناست که ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا تراز است. دکمه Print در کنار سایر کلیدهای صفحه کلید واقع شده است چرا که ترازو را می توان با استفاده از پورت استاندارد RS 232، به کامپیوتر و چاپگر متصل کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، را با استفاده از سنگ کالیبره می توان کالیبریت کرد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا به دلیل ساختار رومیزی خود، دارای 4 پایه است. ارتفاع 4 پایه ها را می توان تنظیم کرد.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، علاوه بر برخورداری از آداپتور به باتری شارژی نیز مجهز شده است. شرکت ترازایران به عنوان نماینده فروش محصولات چینی کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و ارائه خدمات فنی و کیفی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، را بر عهده می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :