دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، از تولیدات کشور چین محسوب می شود. شرکت کیا چینی، به تولید ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی با دقت های بالا می پردازد. در مقایسه با کالاهای مشابه، باید اذعان کرد ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا از کیفیت و عملکرد بسیار بهتری برخوردار هستند. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا با دریافت نشان کیفی ISO 9001 و ISO 2008 و هم چنین CE، توانسته است تولیدات خود را به دنیا معرفی کند و در ایران مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، آخرین نسخه از سری KTB است. مدل های سری KTB از امکانات مشابه ای بهره برده اند و تفاوت صرفا بسته به ظرفیت و دقت توزین است. ترازو آزمایشگاهی کیا با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) تا 20 کیلوکرم را اندازه گیری می کند. بدنه مقاوم ترازو گرمی کیا، ترازو را از ضربه، فشار و شرایط گوناگون اقلیمی حفظ می کند. سینی اندازه گیری ترازو صنعتی دیجیتال از نوع استیل ضدزنگ است. ترازو طراحی بسیار ساده ای دارد و محل قرار گیری نمایشگر و صفحه کلید خللی در روند کار با ترازو به وجود نخواهد آورد و همین را می توان از نقاط قوت ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، دانست چرا که کار با ترازو آزمایشگاهی کیا در این مدل، بیش از پیش ساده شده است.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، را به 4 پایه تجهیز کرده اند تا به هنگام توزین ثبات بیشتری داشته باشد و خللی در روند توزین به وجود نیاید. کاربر بسته به جایگاه قرار گیری ترازو می تواند ارتفاع پایه های ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی را تنظیم کند. سنسورهای توزین ترازو گرمی کیا بسیار حساس هستند و سرعت توزین بسیار بالاست. نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، از پنل LCD ساخته شده است و با نور پس زمینه سبز، مشاهده را برای کاربر در فضای کم نور و تاریک آسان تر کرده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، به کلیدهای عملیاتی کاربردی مانند Tare، Zero، Pcs، On/Off، Unit، Print تجهیز شده است. شرکت چینی کیا، پارسنگ اتوماتیک و صفرکن خودکار را برای ترازو تدارک دید است. دکمه های Zero و Tare برای همین مزیت تعبیه شده اند. از دیگر مزایای ترازو یک دهم گرمی کیا می توان به امکان اتصال ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، به کامپیوتر و چاپگر اشاره کرد. با در اختیار گرفتن پورت RS 232 شرکت کیا، این امکان را فراهم کرده است. ترازو دیجیتال رومیزی آزمایشگاهی امکان شمارش قطعه را دارد، برای همین امر دکمه Pcs در میان صفحه کلید قرار داده شده است. ترازو گرمی قطعه شمار کیا علاوه بر این که به دو دکمه خاموش/روشن مجهز است، به صورت خودکار هم ترازو خاموش می شود. این امکان کمک می کند تا طول عمر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، افزایش یابد و هم چنین کیفیت و علمکرد باتری ترازو یک دهم گرمی حفظ شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، را می بایست با استفاده از سنگ کالیبره، کالیبریت کرد و بسیار ساده انجام می شود. ترازو یک دهم گرمی کیا را شرکت ترازایران به بازار ارائه می دهد و به عنوان نماینده شرکت کیا محسوب می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، از سوی شرکت ترازایران با 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد و مسئولیت ارائه خدمات فنی و کیفی و هم چنین تعمیر ترازو را در دوره گارانتی و بعد از آن بر عهده می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، و سایر کالاهای ارائه شده در ترازایران به همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :