دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL

قیمت : 14,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، محصولی وارداتی محسوب می‌شود. شرکت چینی کیا ترازو نام برده را تولید می‌کند. این شرکت به تولید تخصصی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می‌پردازد. ترازوهای تولید شده از سوی شرکت چینی کیا، دو منظوره هستند. از این ترازوها نه تنها می‌توان در محیط‌های آزمایشگاهی استفاده کرد بل قابلیت کاربرد در محیط‌های صنعتی را نیز دارند. ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی از کیفیت و عملکرد فوق‌العاده‌ای بهره‌مند هستند و همین امر عاملی بر فروش عمده ترازوهای دیجیتال کیا است. ترازوهای دیجیتال کیا از سوی شرکت ترازایران در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. شرکت تراز ایران –نماینده عرضه ترازوهای کیا- ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، را با تضمین  12 ماهه توزیع می‌کند. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مانند تعمیر ترازو و لوازم جانبی آن نیز فعالیت دارد. مشترکان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات ترازو با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرند و برای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، بخش فروش آماده پاسخگویی به شما هستند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی را هم دارد. ترازو دیجیتال کیا می‌تواند وزنی معادل 1000 گرم را با حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم)، اندازه‌گیری کند. در طراحی ترازو از خاصیت کامپکت استفاده کرده‌اند. بدان معنا که ترازو را در ابعاد کوچک و وزن پایین و هم‌چنین کاربری فوق‌العاده ساخته‌اند. بدنه ترازو در اندازه‌های 6.5×17.5×26 سانتی‌متر و کفه اندازه‌گیری آن با قطر 13.5 سانتی‌متر تولید می‌شود. وزن تقریبی ترازو 1 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. بدنه ترازو مانند دیگر محصولات شرکت چینی کیا، از پلاستیک فشرده ABS است و کفه ترازو بنا به کارکرد ترازو از جنس استیل ضدزنگ به‌صورت دایره‌ای روی لودسل قرار می‌گیرد. استفاده از مواد نام برده در ساخت ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، مقاومت ترازو را افزایش می‌دهد و از استهلاک ترازو در طول زمان می‌کاهد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا می‌تواند به اندازه‌گیری وزن مواد و اقلام در 13 واحد گوناگون بپردازد. ترازو دیجیتال گرمی کیا می‌تواند واحدهای G، CT، LB، OZ، DR، GN، OZT، DWT، MM، TL.J، TL.T، TL.H، T را اندازه‌گیری کند. در ساخت نمایشگر ترازو صنعتی کیا از دو نمایشگر بهره برده‌اند. نمایشگرهای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، از نوع LCD هستند. نمایشگر دوم انتخابی خواهد بود. برای افزایش کیفیت مشاهده کاربر در فضای کم‌نور و تاریک از نور پس‌زمینه سبز استفاده کرده‌اند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، برای توزین دقیق‌تر از پارسنگ الکترونیکی برخوردار است. لودسل ترازو دیجیتال گرمی کیا بسیار حساس طراحی شده است چنانچه بلافاصله پس از قرارگیری مواد روی کفه توزین، وزن به ثبات می‌رسد. زمانی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، و یا هر ترازوی دیگری علاوه بر بهره‌مندی از پارسنگ می‌بایست روی سطح همواری قرار گیرد. شرکت سازنده در میان صفحه کلید ترازو دیجیتال یک صدم گرمی، حباب تراز را گنجانده است. عملکرد حباب تراز از عنوانش پیداست. برای مطمئن شدن از همواری سطح قرارگیری ترازو باید به حباب تراز توجه داشته باشیم. قرارگیری قطره داخل حباب در مرکز آن بیانگر سطحی هموار است. ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا قابلیت کارکرد با 4 باتری قلمی شارژی را دارد و در کنار آن می‌تواند با آداپتور از برق شهری نیز استفاده کند. از ملحقات داخل پک ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، می‌توان به دفترچه راهنما، آداپتور و محفظه اشاره کرد. برای حفاظت از لودسل ترازو یک صدم گرمی، از محفظه توزین استفاده می‌شود. برای بالا بردن عمر باتری ترازو و هم‌چنین بهره‌وری بیشتر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، از فنّاوری خاموشی خودکار استفاده کرده‌اند. کمی پس از توزین و تثبیت وزن، ترازو خودکار خاموش می‌شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، صفحه کلید مختصری دارد اما کلیدهای عملیاتی مهم را شامل می‌شود هم چون On/Off، Mode، Pcs، Tare. دکمه Mode برای تغییر واحد اندازه‌گیری تعبیه شده است و Pcs برای شمارش قطعه کارایی دارد و در نهایت Tare کار پارسنگ الکترونیکی را انجام می‌دهد. مدل پردازشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، W79E825ASG است.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :