دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. شرکت چینی کیا به شکل تخصصی به تولید ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی می پردازد. با توجه به نوع کاربری ترازوهای کیا، طیف وسیع تری از صنایع و واحدهای آزمایشگاهی می توانند از کاربران ترازوهای دیجیتال کیا باشند. ترازو صنعتی و آزمایشگاهی کیا از عملکرد پیشرفته ای برخوردار است و با توجه به امکانات و قابلیت های ترازو از قیمت بسیار مناسب و مطلوبی نسبت به دیگر ترازوهای مشابه بهره مند است.   

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و این متریال ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را در برابر صربه و فشار و شرایط گوناگون اقلیمی محافظت می کند و سبب ثبات کیفیت و کارایی ترازو دیجیتال رومیزی می شود. ترازو 1 صدم گرمی کیا به سینی استیل ضد زنگ تجهیز شده است و در اندازه 13.5×13.5 سانتیمتر روی لودسل ترازو آزمایشگاهی قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، در اندازه های 4.5×15×21.5 سانتیمتر ساخته شده است و برای قرار گیری روی سطح هموار نیاز به فضای اندکی دارد. ترازو دیجیتال صنعتی کیا توان توزین تا 300 گرم را دارد و وزن کشی را با حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) انجام می دهد. سرعت سنجش وزن در ترازوی گرمی چینی کیا بسیار بالا است و به محض قرار گیری مواد روی کفه توزین، شاهد نمایش ورن روی نمایشگر خواهیم بود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، امکان توزین در 14 واحد وزنی را دارد. این واحدهای وزنی دقیقا مشابه دیگر مدل های عرضه شده در سری BL1  هستند. سری BL1، شباهت های بسیاری به یکدیگر دارند و تنها وجه تمایز ترازوهای دیجیتال آزمایشگاهی، ظرفیت و دقت ترازو خواهد بود. کیورد ترازو شامل کلیدهای عملیاتی کارا می شود. دکمه هایی مانند On/Off، Tare، Pcs، Unit. دکمه Unit برای تغییر واحد وزنی تعبیه شده است. Pcs، امکان شمارش قطعه را برای کاربر فراهم می کند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، در واقع یک ترازو قطعه شمار محسوب می شود. دکمه Tare برای پارسنگ الکترونیکی است. با فشردن دکمه مربوطه، عمل پارسنگ انجام می شود. مانند دیگر ترازوهای آزمایشگاهی و قطعه شمار، این ترازو نیز از نمایشگر LCD ساخته شده است و با بهره گیری از نور پس زمینه آبی، مشاهده را برای کاربر صد چندان آسانتر می کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، از گواهی نامه تایید کیفیت CE برخوردار است، گواهی نامه CE به معنای تولید کالا با تبعیت از قوانین حوزه اروپا است و نشان دهنده ی کیفیت ایمنی، سلامت و سازگاری با محیط زیست است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به همراه آداپتور در اختیار خریداران قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، علاوه بر عملکرد با استفاده از برق شهری 220 ولت قادر است تنها با استفاده از 6 عدد باتری قلمی فعال شود. شرکت ترازایران به عنوان نماینده ترازوهای کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، را به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می کند. شرکت ترازایران علاوه بر عرضه محصولات توزین و اندازه گیری، به ارائه خدمات فنی و کیفی هم چون تعمیر ترازو در دوره گارانتی و پس از آن نیز می پردازد. چنانچه سوالی درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، دارید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :