دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. شرکت چینی کیا منحصرا در زمینه تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی فعالیت می کند. کیفیت و عملکرد ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا دو مشخصه بارز تولیدات شرکت کیا محسوب می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، در واقع یک ترازوی محفظه دار است و لودسل ترازو با استفاده از لودسل پوشیده می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا توانایی توزین 200 گرم را دارد و اندازه گیری وزن را با دقت 0.01 گرم می سنجد. بدنه ترازو یک صدم گرمی کیا از آلیاژ آلمینیوم ساخته می شود و ابعاد ترازو شامل 20×16.5×10 سانتیمتر است. درباره کفه توزین ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، نیز مانند دیگر ترازوها، صفحه تخت استیل ضد زنگ را به عنوان کفه قرار داده اند و با قطر 11 سانتیمتر تولید می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، کلیدهای عملیاتی مهم را شامل می شود. کلیدهایی هم چون On/Off، Unit، Tare، Pcs، Zero، Mode، Smpl صفحه کلید ترازو گرمی کیا را شکل می دهند. ترازو دیجیتال گرمی کیا برای توزین دقیق تر از پارسنگ الکترونیکی بهره مند است. با فشردن دکمه Tare، عمل پارسنگ انجام می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL هم مانند دیگر ترازوهای تولید شده از سوی شرکت کیا، قابلیت اندازه گیری وزن را در واحدهای مختلف دارد. از جمله واحدهای قابل اندازه گیری به وسیله ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا می توان به G، CT، OZ اشاره کرد. با دکمه Unit تعبیه شده روی ترازو، می توان واحد اندازه گیری را تغییر داد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، به نمایشگر LCD تجهیز شده است و نور پس زمینه درون نمایشگر کمک می کند تا کیفیت مشاهده افزایش یابد. یکی از خصوصیات ویژه ترازوهای کیا، تجهیز ترازو به حباب تراز است. با کمک حباب تراز، کاربر می تواند از سطح هموار ترازو گرمی خود اطمینان داشته باشد. عملکرد حباب تراز به این شکل است که اگر قطره آب داخل حباب در مرکز آن قرار گیرد به معنای هموار بودن سطح قرار گیری ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، علاوه بر قابلیت شمارش قطعه، می تواند به نمونه گیری بپردازد. ترازو محفظه دار کیا، را می توان به عنوان یک ترازوی ارشمیدسی نیز استفاده کرد و می شود به محاسبه چگالی وزن مواد در زیر آب پرداخت. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، برای تامین منبع تغذیه خود به برق شهری 220 ولت نیاز دارد و در صورت قطع برق با 6 عدد باتری قلمی نیز می تواند تامین شود. شرکت کیا ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، را به پورت RS 232، تجهیز کرده است تا کاربر به راحتی بتواند ترازو گرمی خود را به کامپیوتر متصل کند. ترازو دیجیتال محفظه دار کیا، از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی عرضه ترازوهای کیا، به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و هم چنین ارائه خدمات کیفی و فنی ترازو را در دوره گارانتی و پس از آن بر عهده می گیرد و همواره تلاش می کند تا در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت این مهم انجام شود. برای دریافت اطلاعت بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، و دیگر محصولات معرفی شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :