دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، ساخت کشور چین و از سوی شرکت کیا تولید می شود. محصولات شرکت کیا به عنوان کالاهای چینی، توانسته اند بازار خوبی را در داخل  ایران نسیب خود کنند. ترازوهای مشابه در بازار بسیار هستند اما باید اشاره کرد ترازوهای کیا از کیفیت و کارایی بسیار مطلوب تری برخوردارند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، با کاربری صنعتی و آزمایشگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی با ظرفیت 600 گرم وزن مواد را می سنجد. ترازو از بدنه آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، در ابعاد 23×18×7 سانتیمتر ساخته می شود در نتیجه، به شکل ترازوی کامپکت تولید شده است و ابعاد کوچک آن موجب سهولت جابجایی ترازو می شود. سینی استیل ضدزنگ ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا، به فطر 13 سانتیمتر روی ترازو قرار می گیرد. با قرار گرفتن محفظه توزین روی ترازو دیجیتال یک صدم گرمی، ارتفاع ترازو به 14 سانتیمتر می رسد. استفاده از ترازو بسیار ساده است و صفحه کلید ترازو گرمی چینی کیا، شامل کلیدهای کاربردی است. صفحه کلید و نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، روبروی ترازو واقع شده اند. پنل نمایشگر یک صدم گرمی کیا از LCD ساخته می شود و به نور پس زمینه تجهیز شده است تا کیفیت دید کاربر افزایش یابد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD برای انجام دقیق تر توزین، پارسنگ را به صورت خودکار انجام می دهد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ترازو می تواند به شمارش قطعه بپردازد. با فشردن دکمه Count ترازو شروع به شمارش قطعه می کند. در کنار چیدمان صفحه کلید، حباب تراز واقع شده است. همانطور که از نامش پیداست وظیفه تراز ترازو گرمی کیا را برعهده دارد. اگر قطره آب در مرکز حباب قرار گیرد به معنای توزین دقیق و هموار ترازو است. با استفاده از ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، می توان به اندازه گیری واحدهای G، CT، OZ پرداخت. وضیعت باتری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، روی نمایشگر نشان داده می شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و ارائه خدمات کیفی و فنی به عنوان نماینده عرضه ترازوهای کیا، در دوره گارانتی و پس از آن را بر عهده می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، و یا دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :