دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، یکی دیگر از تولیدات کشور چین محسوب می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KBS در سه مدل تولید می شود. دو مدل از سری KBS با دقت یک صدم گرم و دیگری با حساسیت یک هزارم گرم تولید می شود. ترازو یک صدم گرم صرفا در ظرفیت توزین با نوع مشابه خود تمایز دارد. ترازوهای یک صدم گرم KBS کیا با ظرفیت های 3 و 5 کیلوگرم وارد بازار می شوند و قیمت ها بر اساس میزان ظرفیت متفاوت خواهد بود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، برای کارهای آزمایشگاهی و صنعتی طراحی و ساخته شده است. ساختار استیل ضد زنگ ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، بدنه ترازو را شکل می دهد. براساس ساختار آن، مقاومت و طول عمر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی و صنعتی کیا افزایش می یابد. در نتیجه، کیفیت ترازو دیجیتال حفظ می شود. مانند دیگر ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی کیا، کفه توزین ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، نیز از نوع استیل ضدزنگ و به ابعاد 180×160 میلی متر تولید می شود. دارا بودن محفظه توزین هم به این امر کمک می کند. محفظه اندازه گیری می تواند ترازو را در مقابل گرد و غبار حفظ کند و برای جلوگیری از اختلال در حیت توزین، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS به چهار پایه مجهز شده است و کاربر به راحتی می تواند ارتفاع ترازو یک صدم گرم کیا را تنظیم کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، دارای نمایشگر LCD است و نور پس زمینه را نیز شامل می شود تا در مجموع کاربر از بهترین دید نسبت به نمایشگر بهره مند باشد و همچنین صفحه نمایشگر در فضای کم نور و تاریک نیز از کیفیت خوبی داراست. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، از قابلیت های بسیاری سود برده است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، اتوماتیک صفر می کند و برای صرفه جویی در مصرف انرژی و باتری و افزایش کارایی ترازو به شکل خودکار خاموش می شود. باتری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا قابلیت شارژ دارد و روی صفحه نمایشگر ایکون میزان باتری ترازو تعبیه شده است. آداپتور از ملحقات ترازو خواهد بود. یکی دیگر از امکانات ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، سرعت بالای توزین است. شرکت چینی کیا ترازو یک صدم گرم را به پورت USB تجهیز کرده است تا امکان اتصال ترازو آزمایشگاهی به کامپیوتر و چاپگر خارجی فراهم آید. با توجه به این ویژگی، کاربر می تواند اوزان ثبت شده از سوی ترازو گرمی را ذخیره و اطلاعات را چاپ کند.

 

یکی از کارکردهای مهم این ترازو که کاربری آزمایشگاهی آن را پر رنگ تر می کند، قدرت اندازه گیری با واحدهای مختلف است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، قابلیت توزین در واحدهای G، OZ، LB، DWT، OZT، TLT، TLH، TLJ، GN، DR، MM، TOLA، GSM، TAR، TMR را دارد. کاربر به راحتی می تواند ترازو را کالیبره کند و صرفا با قرار دادن سنگ کالیبره روی سینی توزین و فشردن دکمه کالیبریت، کالیبراسیون ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، انجام می شود. البته باید اشاره کرد، ترازو گرمی آزمایشگاهی کیا فاقد سنگ کالیبره است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو گرمی کیا سری KBS، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :