دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، محصولی چینی است و از سوی شرکت کیا تولید می شود. ترازو کیا مخصوص مراکز صنعتی و آزمایشگاهی تولید می شود. و کاربری ویژه ترازو موجب می شود تا از امکانات و قابلیت های بسیاری بهره مند باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، قابلیت توزین تا 5100 گرم را دارد و به هنگام توزین، وزن مواد را با حساسیت 0.01 گرم (1 صدم گرم) می سنجد. بدنه ترازو از آلیاژ آلمینیوم ساخته می شود تا کیفیت و کارایی ترازو گرمی کیا حفظ شود. اندازه های ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا، 185×295×80 میلی متر تولید می شود. به دلیل ابعاد ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، به راحتی می توان ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، را جابجا کرد. سینی استیل تخت ترازو چینی کیا به شکل تخت و ضدزنگ روی ترازو قرار دارد. اندازه کفه توزین، 17×17 سانتیمتر است. لودسل ترازو دیجیتال آزمایشگاهی بسیار حساس است و ما بین 1 تا 3 ثانیه زمان می برد تا وزن مواد ثابت شود هر چند با استفاده از بخش تنظیمات می توان میزان زمان تثبیت وزن را تغییر داد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، را می توان برای شمارش قطعه نیز استفاده کرد. دکمه Count یا Pcs برای همین امر روی ترازو تعبیه شده است و تنها با قرار گیری قطعه روی ترازو دیجیتال قطعه شمار، و فشردن دکمه مرتبط، عمل شمارش از سوی ترازو آزمایشگاهی انجام می شود. پارسنگ ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، به صورت اتوماتیک انجام می شود. واحدهای اندازه گیری وزن برای مدل KD50002 در مقایسه با مدل KY، کمی محدودتر است. نمایشگر ترازو چینی کیا با بهره گیری از پنل LCD، ساخته شده است و تعبیه نمایشگر به نور پس زمینه آبی علاوه بر این که کیفیت مشاهده را افزایش می دهد، کاربر در فضای کم نور و تاریک نیز می تواند از ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا استفاده کند. کالیبراسیون ترازو به شکل دستی است و برای این امر کاربر نیاز به سنگ کالیبریت دارد و با فشردن دکمه Cal، کالیبریت انجام می شود. چنانچه وزن قرار گرفته روی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، بیشتر از اندازه مشخص شده باشد، از طریق صدای هشدار کاربر را مطلع می کند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، از مزیت اتصال به کامپیوتر برخوردار است. پورت RS 232، تعبیه شده روی ترازو این امکان را برای کاربر فراهم می کند. در نتیجه، کاربر قارد خواهد بود اطلاعات سنجش وزن موارد را ذخیره کند. کاربر با استفاده از دکمه Unit، می تواند واحد وزن را تغییر دهد. ترازو دیجیتال قطعه شمار چینی کیا می تواند بر پایه واحدهای G، CT، OZ، LB، OZT به اندازه گیری وزن مواد بپردازد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی ترازو کیا، وارد بازار می شود و خریداران می توانند ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا را از شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی خریداری کنند. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و ارائه خدمات فنی و کیفی در دوره گارانتی و پس از آن را بر عهده می گیرد و همواره تلاش می کند تا در سریع ترین زمان ممکن این وظیفه را انجام دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، و سایر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :