دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM

قیمت : 29,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، از تولیدات شرکت کیا به شمار می رود. شرکت کیا در چین واقع شده است. با وجود این که ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا چینی هستند اما بر اساس ساختار و امکانات تعبیه شده در ترازو از کیفیت و کارایی بسیار بالایی بهره مند هستند. ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی کیا را می توان به عنوان ترازوهای اقتصادی معرفی کرد. شرکت چینی کیا سری KEM را در 3 مدل روانه بازار کرده است. سری KEM در 3 ظرفیت به همراه 3 دقت تولید شده است. کارایی و قابلیت های ترازو دیجیتال آزمایشگاهی مشابه هم در نظر گرفته شده اند.

 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، با ظرفیت 3 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ساختار محکم و مقاوم ترازو دیجیتال آرمایشگاهی کیا سبب می شود علاوه بر کاربری آزمایشگاهی، کاربرد صنعتی نیز داشته باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، از آلیاژ آلمینیوم در اندازه های 21×31.6 سانتی متر ساخته می شود. کفه استیل ضدزنگ ترازو آزمایشگاهی کیا به ابعاد 18×19.7 سانتی متر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. نمایشگر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با استفاده از پنل LCD تهیه می شود. نور پس زمینه سفید کیفیت مشاهده کاربر را بالا می برد. کیبورد ترازو شامل کلیدهای عملیاتی مهم است و نحوه چیدمان کلیدها در زیر صفحه نمایش جلوه زیبایی به ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، بخشیده است. عملکرد فوق العاده سریع ترازو بسته به لودسلی است که زیر کفه تعبیه شده است. ترازو گرمی کیا با یک لودسل اقدام به وزنکشی می کند. لودسل ترازو از نوع HBM است.

 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، علاوه بر وزنکشی مواد و اقلام امکان شمارش قطعه و هم چنین محاسبه درصد را نیز دارد. از دیگر قابلیت های ترازو 3 کیلویی، امکان اتصال ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به کامپیوتر و چاپگر خارجی است. با استفاده از این امکان، کاربر می تواند به چاپ و ذخیره داده های توزین بپردازد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، به پارسنگ اتوماتیک تجهیز شده است و دکمه Tare برای همین منظور روی صفحه کلید تعبیه شده است. صفر کن خودکار را نیز باید به مزایای ترازو یک صدم گرمی کیا اضافه کرد.

 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، پس از توزین به صورت خودکار خاموش می شود، از مزایای این امکان می توان به افزایش طول عمر باتری ترازو و هم چنین صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد و موجب افزایش بهره وری ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM می شود. ترازو قطعه شمار کیا، امکان تکرار پذیری نیز دارد. ترازو یک صدم گرمی کیا امکان کار با باتری قابل شارژ را نیز دارد. حباب تراز در بیشتر ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا تکرار شده است و این قابلیت شامل این ترازو نیز می شود. شرکت ترازایران ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار خریداران قرار می دهد. علاوه بر عرضه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، شرکت ترازایران پشتیبانی ترازو را نیز بر عهده می گیرد. پشتیبانی شامل عرضه خدمات کیفی و فنی در دوره گارانتی و پس از آن می شود. تعمیر ترازو نیز شامل این خدمات خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :