دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL

قیمت : 18,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی طراحی و ساخته می شود. ترازو کیا به دلیل برخورداری از ساختاری قوی و کیفیتی بالا، توانسته است رضایت خریداران ایرانی را همراه خود سازد. یکی دیگر از امتیازات محصولات کیا، نوع ارزش گذاری ترازوهاست. ترازو با توجه به امکانات و مزیت های کاربردی در نوع کاربری خود، از قیمت های معقول و مناسبی برخوردارند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، دارای محفظه اندازه گیری است. به هنگام قرار گیری محفظه ترازو گرمی کیا، با استفاده از سه در تعبیه شده در محفظه می توان به کفه اندازه گیری ترازو دسترسی داشت. سینی توزین ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا از استیل ضدزنگ ساخته شده است و در اندازه های 190×159 میلی متر در اختیار خریداران قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، با وجود کلید روشن/خاموش در کیبورد ترازو، یک دکمه مجزا نیز دارد. ترازو 1 صدم گرم آزمایشگاهی، از نمایشگر نسبتا بزرگی بهره مند است، در ساخت نمایشگر ترازو از پنل LCD، سود برده اند. اطراف نمایشگر ترازو یک صدم گرمی، کلیدهای عملیاتی ترازو قرار گرفته اند. کلیدهایی هم چون روشن/خاموش، پارسنگ الکترونیکی، صفرکن خودکار، تغییر واحد توزین، شمارش قطعه و پرینت کیبورد ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، را شکل می دهند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، را باید یک ترازو قطعه شمار نامید و صرفا با فشردن دکمه Count، می توان به شمارش قطعه پرداخت. کار با ترازوهای کیا بسیار ساده است و این نکته را می توان یکی از مزیت های بزرگ ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی دانست. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، لودسل بسیار حساسی دارد و به محض قرار گیری مواد روی کفه اندازه گیری، وزن تثبیت می شود. برای سهولت کار کاربر، شرکت سازنده، 4 پایه برای ترازو دیجیتال آزمایشگاهی قرار داده است. ارتفاع پایه ها را می توان به راحتی تنظیم کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، به شکل اتوماتیک کالیبره نمی شود و برای کالیبریت نیاز به سنگ کالیبره خواهد بود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، با بهره مندی از پورت استاندارد RS 232، قابلیت اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد و با این امکان می توان داده های ثبت شده از سوی ترازو را ذخیره و چاپ کرد. با وجود آداپتور ترازو امکان کار با ترازو فراهم می شود. اما به هنگام فقدان یا قطع برق می توان از باتری شارژی قرار داده شده در پک ترازو استفاده کرد. برتری ترازو ازمایشگاهی کیا در مقایسه با دیگر ترازوهای موجود در بازار علاوه بر قیمت و امکانات، قابلیت توزین مواد و اقلام در 16 واحد اندازه گیری است. و همین امر سبب می شود دایره کاربری ترازو چینی کیا افزایش یابد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، و همچنین سایر مدل های سری KSL، همگی حباب تراز دارند. حباب تراز معمولا در چیدمان کیبورد ترازو قرار می گیرد و در واقع کار تراز را انجام می دهد. اگر قطره آب در مرکز حباب قرار گیرد بدین معناست که ترازو در سطح صاف قرار دارد و توزین به درستی انجام می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، از سوی ترازایران، نمایندگی رسمی محصولات کیا وارد بازار می شود و شرکت تراز ایران علاوه بر ارائه پک کامل ترازو، ترازو را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد همچنین، شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، طی 12 ماه گارانتی و خارج از آن بر عهده می گیرد. شرکت ترازایران با در اختیار داشتن کادر متخصص، همواره تلاش می کند تا در کوتاه ترین زمان، به ارائه خدمات فنی و کیفی ترازو می پردازد.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :