دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، در ردیف تولیدات شرکت چینی کیا قرار دارد. شرکت کیا سری KTB را در 3 مدل به بازار معرفی کرده است. ترازوی صنعتی آزمایشگاهی کیا با 3 حساسیت 0.001 گرم، 0.01 گرم و 0.1 گرم تولید می شود و هر کدام ظرفیت های مختص به خود را دارند. ترازو یک صدم گرم کیا از قابلیت ها و امکانات بسیاری در مقایسه با دیگر محصولات مشابه برخوردار است و قیمت های مناسب این ترازوها نیز مزید بر علت خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، با بدنه مقاوم در برابر ضربه و فشار، کیفیت و کارایی خود را حفظ می کند و سازگاری مطلوبی با شرایط اقلیمی ایران دارد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، قادر است ظرفیتی برابر با 3 کیلوگرم را با دقت 0.01 گرم اندازه گیری می کند. با استفاده از ترازو یک صدم گرمی کیا می توان به شمارش قطعه پرداخت، با فشردن دکمه Pcs یا Count، ترازو آرمایشگاهی کیا شروع به شمارش قطعه می کند. از دیگر فواید ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، برای امور آزمایشگاهی یا صنعتی پارسنگ اتوماتیک ترازو با استفاده از دکمه Tare و صفرکن خودکار با فشردن دکمه Zero تعبیه شده روی ترازوست. مانند دیگر ترازوهای سری KTB، برخی از واحدهای اندازه گیری برای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، نیز تعریف شده است.   

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، در دو رنگ سفید و خاکستری تولید می شود. شرکت ترازایران ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، را با 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان می گذارد. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی عرضه ترازوهای کیا، مفتخر به ارائه خدمات فنی و کیفی و تعمیرات ترازو خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB،، و دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :